Bu 10 Garip Deneyim Psişik Güçlere Sahip Olabileceğinizi Ortaya Çıkarıyor

Şunu hayal edin: evde tek başınıza oturuyorsunuz. Gece oldu ve belki yatmadan önce biraz kitap okumaya çalışıyorsunuz. Her şey normal ama başucu lambasının titrediğini fark ediyorsunuz. Sonra yan odadan hafif bir ses duyarsınız, ama oda boştur.

Ve garip bir his, sanki biri yanınızda duruyormuş gibi sizi işgal etmeye başlar. Aslında, orada gölgelerini gördüğünüzü sanıyorsunuz. Ama baktığınızda kimse yok. Tüm bunlar size tanıdık geliyor mu? Belki de fazla tanıdık geliyor? Bazıları bunun için bir açıklama olduğunu söyleyebilir ama tüm bunlar fiziksel dünyada görebileceğimiz veya duyabileceğimiz bir şey değil.

Düzenli olarak böyle deneyimler yaşarsanız, psişik yeteneklere sahip olabilir ve bunun farkında bile olmayabilirsiniz. İzlenme korkusu, belirli yerlere girdiğinizde size saldıran ani tuhaf bir his ve sizi rahatsız eden gerçekçi rüyalar, Bazıları, artan psişik yeteneğin belirtileri bile olabilir.

Bu yazıda psişik yeteneklere sahip olabileceğinizi gösteren 10 garip deneyimden bahsedeceğim.

1. Sürekli Olarak Garip Şeyler Gördünüz:

Bunları çocukça hayal gücü olarak düşünmüş olabilirsiniz, ancak başka bir şey deneyimlemiş olmanız tamamen mümkündür.

Çocuklar geleneksel olarak doğaüstü olaylara daha açık olarak kabul edilir, bu nedenle bir ruhu görmenin veya hissetmenin tamamen normal olduğunu düşünebilirsiniz!

2. Canlı Rüyalarınız Ve Kabuslarınız Var:

Rüya ve ruh dünyalarının bağlantılı olduğuna inanılıyor, bu yüzden uyanıkken ruhlara karşı duyarlıysanız, uyurken de duyarlı olacağınız mantıklıdır.

Rüyalarınızı bazen yıllarca çok net hatırlayabilir, rüyalarınızda dokunma ve koku gibi hisler hissedebilirsiniz. Ve buna aynı zamanda korkunç kabuslar da dahildir! Ayrıca, bazıları ruhların sizinle doğrudan iletişim kurduğuna inanılan rüyalarınızın anlamlarını ve mesajlarını da belirleyebilirsiniz.

3. Eski Yerlere Şiddetle Tepki Verirsiniz:

Çok fazla tarihi olan bir yere girdiğinizde, en azından bu dünyada mantıklı görünmeyen ani, güçlü bir duygu ile karşılaşabilirsiniz.

Aynı şey, kendi hikayelerine sahip eski bir nesneyi tutarken de olabilir. Psişik enerjiler nesnelere ve yerlere bağlanabilirler. Yeterince duyarlıysanız, onları yakalayabilirsiniz.

4. Her Şeyi Gözünüzün Ucuyla Görürsünüz:

Görüşünüzün köşesinin ötesinde karanlık bir form, belki de insan formu gördüğünüzü düşünmek alışılmadık bir şey değildir.

Bu ‘vizyonların’ neden ortaya çıktığına dair pek çok teori var, ancak bazıları bu gölgelerin aslında ruhlar olduğuna inanıyor, özellikle de onları aynı yerlerde görüyorsanız.

5. Hayvanlara Güçlü Bir Şekilde Bağlısınız:

Psişik güçler, kelimeler içermeyen iletişim türüyle ilgilendikleri için, çoğu kez hayvanlarla da iletişim kurabileceklerine inanılmaktadır.

Belki de hayatınızın bir noktasında belirli bir hayvan türüyle her zaman bir bağlantı hissettiniz veya belirli bir hayvanla güçlü bir bağınız oldu. Hayvanlarla aranızda sözcük gerektirmeyen bir bağ hissediyorsunuz.

6. Sevdiğiniz Biri Öldükten Sonra Garip Şeyler Yaşadınız:

Herkes öldükten sonra sarsılır, ancak başka şeyler de fark etmiş olabilirsiniz, size ölen kişiyi de hatırlatan alışılmadık şeyler.

Bazı insanlar bunun, ölen kişinin ruhunun biraz daha uzun süre kaldığının kanıtı olabileceğine inanıyor, genellikle hayatta kalanlara her şeyin yolunda olduğunu bildirmek için!

7. Ailenizden Biri Benzer Deneyimler Yaşamıştır:

Dilinizi döndürme veya çift eklemli olma gibi psişik yeteneklerin kalıtsal olduğu düşünülmektedir. Bu nedenle, sevdiklerinizin geçerken bile açıklayamayacakları korkutucu bir deneyimden bahsettiğini duymuş olabilirsiniz.

Ya da belki çocukken evinin perili olması konusunda ısrar eden bir kuzeniniz vardı.

8. Elektronik Arıza:

Birçoğu, ruhlar veya artan ruhsal enerjiye sahip olanlar tarafından yayılan enerjinin, elektronik cihazlara müdahale etme kabiliyetine sahip olduğuna ve tıpkı korku filmlerinde gördüğünüz gibi görünüşte rastgele bir şekilde karıncalanmalarına ve kapanmalarına neden olduğuna inanıyor!

9. Evde Kimse Yokken Yan Odadan Sesler Duyarsınız:

Tıpkı bir gölge parçacığını görmek, bazıları tarafından bir ruhun varlığına işaret ettiği gibi, kimsenin olmaması gerektiğini bildiğiniz bir yerde fısıldama veya hareket gibi garip bir ses duymak da paranormal bir işaret olarak görülür.

10. Sürekli Olarak Doğaüstü Olaylara Çekildiniz:

Küçüklüğünüzden beri, geceleri çarpan şeyleri sevmişsinizdir. Belki de herkes uyuduğunda ayağa kalkıp televizyonda korkunç filmler izlemeyi seviyorsunuz. Ya da belki başkalarının biraz fazla korkutucu olduğunu düşündüğü yerler ve hikayelerle bir bağlantı hissediyorsunuz. Bu size hayatınızın bu tarafını biraz daha keşfetmenizi söyleyebilir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Peki, bunlardan herhangi biri size tanıdık geliyor mu? Durum buysa, bazıları korkutucu ve bilinmeyene eğiliminiz olduğunu ve çoğu insanın ulaşamayacağı şeylerle iletişim kurabileceğinizi söyleyebilir.