Uzun Mesafeli Bir Manevi Bağlantı Nasıl Oluşturulur

Sosyal medyadan çok önce, insanlar her zaman sevdikleriyle bağlantı kurmanın bir yolunu buldu. Ve bu geleneksel posta veya kuş habercileri bile değildi.

Bu yöntem, zaman içinde kendi varoluşumuza kadar gider ve manevi bağlantı olarak bilinir. Gerçekten yakın olan iki kişi, uzun mesafe veya teknoloji ile ayrılmış olsalar bile bağlantıda kalmanın bir yolunu bulur.

İyi haber şu ki, bu bağlantıyı güçlendirebilir ve sevdiklerinize kısa mesajlardan fazlasını gönderebilirsiniz. Hatta onlarla bütün bir görüşme bile yapabilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızı burada bahsedeceğim.

1. Kendinize sessiz bir yer bulun ve kendinizi rahat ettirin.

2. Derin nefes alarak başlayın. En az 10 nefesle başlayın.

3. Şimdi bağlanmak istediğiniz kişinin bir resmini oluşturmaya çalışın. Hayal gücünüzde ne kadar kesin olursanız, bağlantı o kadar kesin olur. Fiziksel özelliklerine odaklanmaya çalışabilirsiniz.

4. Bir kişiyle bağlantı kurmadan önce, ondan izin istemelisiniz. İyi niyetiniz olduğunu bilmelerini sağlayın ve izinlerini bekleyin.

5. Şimdi içsel duygularınıza odaklanın. Olumsuz duygular veya engellerle karşılaşırsanız, bu kişinin sizinle iletişime geçmeye hazır olmadığı anlamına gelir. Onu itmeyin. Başka zaman deneyebilirsiniz.

6. Bununla birlikte, içinizde bir şeyin açıldığını hissederseniz, bu, diğer kişinin rızasına sahip olduğunuz anlamına gelir.

7. Artık bağlantı açıldığına göre, onlarla düşüncelerinizde kolayca iletişim kurabilirsiniz. Bitirdiğinizde, tercih ettiğiniz herhangi bir veda şekli ile seansı sonlandırabilirsiniz.

Your Page Title

Not: Yüksek benliklerine yaklaşmaya çalışmadan önce, sadece fiziksel alemde arkadaşça olduğunuz insanlarla bağlantı kurmaya çalışmanız tavsiye edilir.