Yanlış Yolda Olduğunuzu Gösteren 5 İşaret

Bazen hayatımızda bir şeylerin yanlış gittiğini hissediyoruz. Sonra kendimize şu soruyu sormaya başlıyoruz: Doğru yaşıyor muyum? Bu gerçekten benim tarzım mı?

Yürümeyi öğrenmeden önce kaç kez düştünüz? Kaç defa kitap yazmayı ya da bir proje oluşturmayı ve resim yapmayı denediniz? Doğru bir şekilde yapmayı öğrenene kadar, belirli bir şeyi kaç kez yaptığınızı unutmayın.

Neyse ki, bize yolu göstermeye çalışan daha yüksek güçler var. Daha yüksek güçler, bizi bir şeyler yapmaya zorlamak yerine bize tavsiyede bulunmaya çalışıyor.

Yanlış yolda olduğunuza dair 5 uyarı işareti

1.Kötü Koku

Hiç tuhaf bir koku aldığın bir şeyin oldu mu ve nereden geldiğini açıklayamıyor musun? Yanınızdaki diğer insanlar, kesinlikle bu kokuyu koklamazlar. Bu koku çürük yiyecek kokusuna benzeyebilir. İlahi enerjiler sizi bu şekilde uyarır.

Bu kötü karma kokusudur! Koku, duyularımızın en eskisidir ve özellikle bilinçaltımızla diğerlerinden daha fazla ilişkili olduğu düşünülmektedir.

2.Yorgunluk

Son zamanlarda sık sık hasta olup doktorlara gidiyorsunuz. Yaşam enerjiniz çok az. Bu yanlış yolda olduğunuzun bir işaretidir. Tüm vücudunuz sizi uyarmaya çalışıyor, muhtemelen gerçekten yanlış bir şey yapıyorsunuz bunun sonucunda da bitkin ve hasta kalıyorsunuz. Doktorunuzla görüşmeye devam edin hareketlerinizi ve hayatınızı gözden geçirin, belki de yanlış bir manevi yoldan geçiyorsunuz.

Vücudunuzu Gönderen bu işaretler, yanlış yaptığınız şeyleri değiştirmek için çok yararlı olabilir (örneğin, yaşam enerjinizi tüketen kötü insanlarla iletişim kurmak gibi).

3. Sürekli Olarak Sırada Bekleme ve Trafik Sıkışıklığı

Yanlış yolda yürümenin bir başka işareti sürekli beklemektir. Sürekli olarak uzun çizgilerde ve her zaman trafik sıkışıklığında sıkışıp kaldığınızı görüyorsunuz. Bu, gizemli bir şekilde birkaç hafta ve hatta aylarca devam edebilir. Bu, tekrar tekrar neyi yanlış yaptığınızı düşünmek ve analiz etmek için evrenin size zaman verdiğinin bir işareti olabilir. Bu işaretleri anlamaktan korkmayın.

4 Sezgi

Sezgimiz hala bize görmezden gelmeye devam ettiğimiz ipuçlarını veriyor. Bu duyguları fark etmeye çalışırsak, duygularımızla temasa geçebileceğiz. Doğru yolda olup olmadığınızı sezgilerinize sorabilirsiniz.

Your Page Title

5.Eski Arkadaşları Kaybetmek

Arkadaşlarınızın ve eski ilişkilerinizin son zamanlarda dağıldığını, kendinizi yalnız ve sinirli hissettiğiniz oluyor mu? Sadece bir fark yaratabilirsiniz. Arkadaşlarınıza son zamanlarda değiştiğinizi hissedip hissetmediklerini sorun. Bir adım öne geçin. Onlarla barış yapmaya çalışın. Bazen bizi sevenler, auramızdaki bir değişikliği daha kolay tespit edebilirler. Bu yanlış yola gidince olur. Bu her zaman doğru olmayabilir, ancak ne dediklerini duymaya çalışabilirsiniz. Yanıldığınızı kabul etmek, atılacak ilk adımdır. Cesaretli olun ve yanlış bir şey yaptığınızdan eminseniz üzgün olduğunu söyleyin.