Limonun Büyülü ve Şaşırtıcı Özelliklerini Hemen Öğrenin… Çok Şaşıracaksınız!!!

Limon ağacı her zaman önemlidir. Antik çağlardan beri, insanlar bolluğu ve serveti çekebilmek için limon ağacının gücüne inanıyorlardı.

Bunun için evin güney kısmına bir bitki koymak gerekiyordu. Sonuçta, bu bölüm zenginlik bölgesidir. Uzmanlara göre, yalnızca beklemeniz gerekiyor belki birkaç gün sonra maaşınız yükselecek, beklenmedik bir miras size kalacak veya piyango kazanacaksınız.

Yine de, elinize düşen ilk parayla ihtiyacı olanlara yardım etmek her zaman daha iyidir. Sonuçta, bu şekilde, servetin akacağı “para kanalı” nı açacaksınız.

Ayrıca, bu alandaki uzmanlara göre, limon, işi olmayan kişilere de yardımcı olabilir. İnsana gerekli enerjiyi verdiği için, onu her zamanki sosyal çevresinden çıkarır ve yeni tanıdıklar yaratır. Ve herkesin bildiği gibi, bağlantılar olmadan başarılı bir iş kuramazsınız.

Aura Nasıl Güçlendirilir?

Ancak, her şey göründüğü kadar basit değildir. Ne de olsa, ağacınızın evinize gelir getirebilmesi için, ona uygun şekilde bakmanız gerekir.

Bir limon ağacı diktiğiniz saksı, tamamen kırmızı olmalıdır. Ne de olsa, bu para çekmek için bir mıknatıs, saksının dibine birkaç tane bozuk para koyun, böylece bitkinin biyolojik alanını güçlendirirsiniz.

Sulama kutusuna bitkiyi sularken değerli bir şeyler koyabilirsiniz – gümüş bir yüzük, kolye veya zincir. Böylece gerekli enerjiyi sadece toprağı değil, suya da şarj edebilirsiniz.

Bitkinin yapraklarının her gün su ile silinmesi önerilir. Sonuçta, limon ağacının yaprakları güçlü bir enerjiye sahiptir.

Bir limon ağacı yetiştirmenin, sadece zenginlik çekmekle kalmayıp aynı zamanda diğer birçok avantajı da bilmekte fayda var. Örneğin, bu bitkinin yardımıyla zihinsel aktiviteyi uyarır, zindelik verir hatta depresyondan kurtarır ve stresten korur.

Ayrıca limon ağacının en önemli ve en temel fonksiyonlarından biri de evinizi negatif enerjilere karşı korumaktır.

Ayrıca, bu ağacı mutfağa koyarsanız, iştahınız açılır aynı zamanda akrabalarınızla manevi yakınlaşmaya katkı sağlar. Ancak yatak odasına koymanız tavsiye edilmez, aksi takdirde uykusuzluk riski vardır.

Limonun Faydalı Özellikleri

* Herkes bu meyvenin faydalı özelliklerini bilir. Sonuçta, bir soğuk algınlığı sırasında vazgeçilmez hale gelir. Ancak, birkaç kişi limon suyunun kullanılmasının parasızlığın giderilebileceğini biliyor. Çantanızı limon suyuyla silmek bereketinizi arttıracaktır.

* Bildiğiniz gibi, kuyumculuk geçmiş sahibinin enerjisini biriktirir, bu yüzden diğer insanlardan mücevherleri alırsanız, daha önce suyla karıştırılmış limon suyuyla silin, ancak Orta Çağ’da, limon muska olarak kullanıldı. Daha doğrusu her gün takılan mücevherlere limon yağı sürülür ve böylece negatif enerjiden korunur.

* Önemli bir iş toplantısından önce, bir ağaçta asılı bir limonu tutun bu sizi para enerjisinin ve müzakerelerin sıklığına göre ayarlar veya sözleşmenin imzalanmasında başarılı olur!

Your Page Title

Unutmayın: herhangi bir bitkinin sihirli özellikleri ancak sevgi ve özenle kullandığınız zaman ortaya çıkar…