20 Dakikanın Altında Üçüncü Gözünüzü Nasıl Açarsınız

Herkesin üçüncü bir gözü vardır, ancak birçoğumuz onu açmayı bilmiyor. Herkes üçüncü gözünün açılışını ve onunla birlikte gelen süreci idare edemeyebilir. Birçoğunda olduğu kadar mutlu ya da rahat değildir ve kelimenin tam anlamıyla sizi parçalara ayırabilir.

Üçüncü gözünüzü açıkken görmek biraz karmaşıktır. Bunu yaparken, gerçekte ne olduğunu yani gerçeği görüyorsunuz. Gerçek olmasını istediğimiz şeyleri değil. Üçüncü gözünüzü açmak için çalışabileceğiniz birçok farklı yol vardır ancak açmaya zorlamak iyi bir fikir değildir.

Hazır olduğunuzda üçüncü gözünüzü açmaya izin verin. Üçüncü gözünüzü açmanın en iyi ve en etkili yolu görselleştirmedir. Herkes görselleştirmesini kişisel yapmak zorunda, aksi halde kimseye bir faydası olmayacaktır.

Aşağıda üçüncü gözünüzün nasıl açılacağıyla ilğili ipuçlarından bahsedeceğiz. Ama yukarıda da belirtildiği gibi, lütfen her zaman düşündüğünüz gibi pozitif bir deneyim olmadığını unutmayın. Kendinizi bir sonraki seviyeye götürmenin en iyi yolu gibi görünse de, hazır değilseniz, üçüncü gözünüzü açmaya çalışmayın. Ruhunuzu ve yaşam enerjinizi ön plana çıkardığı için bu tür şeylere gerçekten dikkat etmeniz gerekiyor.

3. Gözün Açılması İçin Görselleştirme :

1.Adım : Sessizlik ile Çalışma

Odayı temizleyin ve ruh halinizi ayarlayın. Gürültü gelmediğinden ve rahatlatıcı bir ortamda olduğunuzdan emin olun. Bu çok önemli bir meditasyon seansıdır ve enerjilerinizi etkileyen dış kaynaklarla, asla olmasını istediğiniz yerlere ulaşamazsınız.

2.Adım : Rahat Olun

Rahat ve huzur içinde olun, siz çok daha iyisiniz. Herhangi bir önyargılı görüş ileüçüncü gözünüzü açmaya çalışmayın. Bu tür şeyler herkes için farklıdır.

3.Adım : Sezginizi Çağırın

Sizin için ve sizin aracılığınızla çalışmak için sezgilerinizi çağırın. Bu meditasyon seansı sırasında sezgilerinizin yardımına ihtiyacınız olacak. Gözleriniz kapalıyken ve zihninizi temizlediğinizde, sezgilerinizden üçüncü gözünüzü açmanıza ve gerçekte ne olduğunu görmek için her şeyi görmenize yardım etmesini isteyin.

4. Adım: 3. Gözünüze Odaklanın

Üçüncü gözünüze odaklanın ve açıldığını hayal edin. Zihninizin gözünü kullanarak kelimenin tam anlamıyla açılmasını izleyin. İçinden gelen parlak bir ışık var ve bunu açıkça görebilmelisiniz. Çabucak açılmasa da bir seviyede hareket etmeye başlayacaktır ve bu andan itibaren işlerin gerçekten başladığı yerdir.

5.Adım : Sabırlı Olun ve 3. Gözünüzü Açmak İçin Çalışın

Acele etmeyin, oturun ve rahatlayın. İstediğiniz gibi üçüncü gözünüzün yavaşça açılmasına izin verin. Zorlamak gerekli olmayacaktır ve ideal değildir. Sadece işlerin kendi adımlarında olmasına izin verin.

6.Adım : 4. ve 5. Adımları Tekrarlayın

Üçüncü gözünüz açılıncaya kadar 4. ve 5. adımları tekrarlayın. Bu sizin için işe yaramazsa, henüz denemeden önce hazır olmanız gerekmektedir. Bunu yapmaya hazır olduğunuzda, yaklaşık 20 dakika içinde üçüncü gözünüzü açabilirsiniz, sadece bekleyin ve görün.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Belirtildiği gibi, üçüncü gözü açmak her zaman en iyi bir deneyim değildir. Bunu denemeden önce istediğinizin bu olduğundan emin olun.