Gümüşün İnanılmaz Gücü Ve Kararmasının Sebebi

Her değerli metalin kendine özgü bir enerjisi vardır. Gücünü doğru kullanırsanız, yaşamınızı yönettiği alanlarda büyük başarılar elde edebilirsiniz.

Gümüş antik çağlardan beri popüler olmuştur. Şimdiye kadar, bu metalle alakalı birçok Silah, zırh, ev eşyaları ve tılsımlar yapılmıştır. Gümüş sadece güzelliği için değil, aynı zamanda enerji özellikleri için de eşsizdir. Birçok insanın başarılı ve mutlu olmasına yardımcı olur.

Gümüş, manevi saflığın bir simgesidir , Antik çağlardan beri bu asil metal, koruyucu olarak kabul edilmiştir. Gümüş Kötü Ruhları Ve Negatif Enerjileri insanlardan ve evlerden uzaklaştırmak için de kullanılmıştır.

Gümüş insanları kötü gözlerden korur. Koruyucu bir tılsım olarak basit bir gümüş zincir kolye takmanız önerilir. Hayatınızda size zarar vermek isteyen kişiler veya çok fazla sorun varsa, o zaman gümüş, düşmanların etkisini en aza indirmeye yardımcı olacaktır.

Bu metalden yapılan mücevherler bağışıklığı arttırır. İnsanın bedenini ve zihnini temizler, onu ruhsal olarak daha güçlü kılar.Ayrıca, olumsuz duyguları yok etmeye yardımcı olur. Benlik saygınızın çok düşük olduğunu düşünüyorsanız, o zaman daha çok gümüş takmayı deneyin.

Bu metal zor durumlarda iyi şans verir, bu yüzden sık sık risk alan ve maceraya Atılanlar tarafından kullanılmalıdır. İşiniz çok fazla psikolojik yük içeriyorsa, gümüş duygusal travma ve depresyonun önlenmesine de yardımcı olur.

Gümüş, ay titreşimlerini ileten ve dönüştüren ay metali olarak kabul edilmiştir. bu malzemenin en önemli özelliklerinden biri negatif enerjileri uzaklaştırmasıdır. Genellikle biyoenerji terapistleri tarafından auraları temizlemek için kullanılır.

Doğal taşlar ile gümüş kullanmak istiyorsanız, en iyi seçenek bir ay taşı ile birlikte kullanmak olacaktır. Çünkü Ay taşı ve gümüşün enerjik özellikleri birbirlerine çok benzer.

Gümüş yüzüklerde ve kolyelerde kullanılan taşların enerjisi, konsantrasyona katkıda bulunur. En sevdiğiniz taş gücünü “kaybettiyse, bir kaç gün boyunca gümüş bir kap içinde bekletebilirsiniz.

Gümüşü Kimler Kullanmamalıdır

Gümüş takı, derin duygusal doğası olan insanlar için tavsiye edilir. Eğer doğası gereği sert ve hatta acımasız bir insansanız, o zaman gümüş kullanmak için uygun değilsiniz demektir. Çünkü Gümüş ya sizden uzaklaşmaya çalışacak ya da büyük talihsizlikler getirecektir.

Gümüş Neden Kararma Yapar

Gerçek şu ki, Gümüş Emdiği negatif enerjilerden dolayı Kararır. eğer gümüş kişi üzerinde hızlı bir şekilde kararırsa, bu vücudunda bazı olumsuz işlemlerin gerçekleştiği, kişinin hastalığının başlangıç aşamasında olduğu ve sorunları tanımlamaya başlamasının zamanı geldiği anlamına gelebilir.

Ayrıca, bu kişinin büyü etkilerine de maruz kaldığını gösterebilir.

Gümüşün Zararları

Gümüşün sinir sistemi üzerinde sakinleştirici bir etkisi vardır, ancak . Zaman zaman, aşırı miktarda “gümüş” enerjik durgunluğa yol açabilir. Bu yüzden Sanatla veya diğer etkinliklerle uğraşan insanlar, gümüşün gücünü makul bir şekilde kullanmalıdır.

Gümüş bazen insanları aşırı derecede temkinli yapabilir, bu durumun sevgi alanında faydası olmaz. İlk buluşmada gümüş takılar kesinlikle tercih edilmemelidir.

Başkalarının tılsımlarını veya mücevherlerini kullanmamalısınız . Çünkü Bu metal bir insana çok hızlı bir şekilde “alışır”, bu yüzden gümüş tılsımlarınızı ve mücevherlerinizi biriyle paylaşmamalısınız.

Your Page Title

Gümüşün her insanı farklı şekilde etkilediğini unutmayın. Farklı gümüş takı kombinasyonlarını deneyin ve sizi nasıl etkilediğini öğrenmek için bu metalle denemeler yapın.en iyi sonucu aldığınız kombinasyonu gerekli durumlarda kullanabilirsiniz.