HAYATINIZA HIZLI BİR ŞEKİLDE BOLLUK, BEREKET VE PARA ÇEKMEK İÇİN BU BASİT YÖNTEMLERİ KULLANABİLİRSİNİZ

 

Bazen, paranın kısa sürede gerekli olduğu durumlar vardır. Yüzyıllar boyunca kanıtlanmış yolları biliyorsanız, hayatınıza parayı çekebilirsiniz.

Mali zorluklar geçmişte kaldı, birkaç basit kurala uymak oldukça önemlidir:

– Tutumunuzu değiştirin ve paranın size gelmeyeceğini yada paranızın olmadığını düşünmeyin.

– Gücünüze inanın ve yeni bilgiler için çabalayın;

– Olumlu olun

– Daha başarılı insanları kıskanmak yerine, onlardan örnek alın;

– Parasal refahı çekmek için tılsımlar ve kristaller kullanın.

Uzmanlar, “burada ve şimdi” gerekliyse, parayı hayata çekmenin etkili yöntemlerine başvurmayı tavsiye ediyorlar. Gözlenmesi gereken tek şey: açgözlü olmamaktır. Kendi kendine hizmet veren planların mutluluk getirmesi muhtemel değildir ve gelecekte mali refahı olumsuz yönde etkileyebilir.

Hayatınıza hızlı bir şekilde para çekmenin yolları

1. Nakit olumlamaları, finansal zorluklardan kurtulmanın bir yolunu bulmanıza yardımcı olacaktır. Herhangi bir zamanda para gerektiğinde, bir aynanın veya diğer yansıtıcı yüzeyin önünde dururken telaffuz edilirler. Bozuk parayı elinizde tutarak bu olumlamaları yapabilirsiniz.

“Parasal sorunlardan kurtulmak istiyorum.”
“Zenginim ve çok para kazanıyorum.”
“Hayatıma parayı çekiyorum.”

Your Page Title

2. Başka bir yol, ayrıntılı bir yazı yazmaktır. Beyaz bir kağıdı almadan önce yeşil bir mum yakmalı, yeşil mürekkepli bir kalem almalı ve parayla ilgili her şeyi yazmalısınız. Yazınızda, sorunu tanımlayabilir ve satın alma ya da gerekli diğer durumlar için belirli bir miktar belirleyebilirsiniz. Bitmiş yazınızı bozuk parayla birlikte bir zarfın içine koyup mühürleyin, daha sonra evinizin bir köşesine saklayın.