ZİNCİRİNİZ SİZE ŞANS GETİREBİLİR HATTA SORUNLAR HAKKINDA SİZİ UYARABİLİR!

Genellikle, sorunlardan kaçınmak veya şansı kaçırmamak için dikkat etmeye değer işaretler arıyoruz.

Eski zamanların ve modern dünyanın bilgeliği sayesinde, bu işaretleri dinleyerek kendimizi koruyabiliriz.

Giyilebilir takı bir sürü işaret ve batıl inanç arasında bağlanır. Kişisel eşyalar çok büyük bir enerji potansiyeli taşır ve insan enerjisiyle etkileşime girebilir.

Popüler bilgeliği kullanarak herkes, kaderin yakın zamanda kendisi için ne hazırladığını bulabilir, mücevherlerin sinyallerine dikkat eder.

Zincir Hakkında İşaretler

Mücevherinizin kararmış olduğunu fark ederseniz, sağlığınızla ilişkili yaklaşan tehlikenin ilk işareti olabilir. Bu sinyali göz ardı etmeyin nitelikli bir yardım isteyin ve olası hastalıklar için kendinize dikkat edin. Bu sinyal,ayrıca dışarıdan gelen olumsuz büyü ve nazar hakkında da olabilir.

Zincir evli bir kadından koparsa, eşiyle uzun süreli bir tartışmaya girebilir. Mücevheri kopmuş insanlar, olumsuz etkilere maruz kalırlar. Çoğu zaman, zincir sizi koruyan kötülükle baş edemediğinde kopar.

Kırık bir zincirin başka bir işareti de, Kaderin size yolunuzda negatif ve yanlış seçimler yaptığınızın işaretini verebilir.

Eğer zincirinizi kaybederseniz, yanlış yoldan gideceğiniz anlamına gelir. Şans desteği olmadan bırakılmamak için planlarınızı ve eylemlerinizi durdurmalı ve yeniden gözden geçirmelisiniz.

Eğer herhangi bir yerde bir zincir bulursanız,onu yerinden kaldırmayın. Bazı insanlar, bu durumun bu nesneyi kendilerine uygun kılmaya karar verenlere çok büyük talihsizlik getireceğini söylüyor. Ayrıca, birileri tarafından kaybedilen zincir, negatif enerji taşıyıcısı olabilir ve sizi yalnızlık ve şanssızlığa mahkum edebilir.

Your Page Title

Eski zamanlarda yalnızca yakın akrabalara ve arkadaşlara zincir alınabileceğini ve onlardan gelen zincirin kabul edilebileceğini savunuluyordu. Çünkü yabancı insanlar çoğunlukla zincirle birlikte, iradelerini yeni sahibine empoze edip, düşüncelerini ve eylemlerini yönetebilirler.