Yaşamınıza Zenginlik ve Bolluk Getirmek İçin Para Mantralarını Kullanın

Ekonomik olarak sıkıntılı zamanlarda, kaynaklar kuruduğunda bile ceplerini sıraya sokabilecek büyülü bir para kaynağı istemek doğaldır.

Ancak bu sorunların hiçbirinden rahatsız olmasanız bile; Ödenecek hiçbir faturanız olmasa, sabit ve iyi bir gelir kaynağı olsa bile, biraz ekstra para düşüncesini her zaman hoş bir şeydir. Öyle değil mi?

Mesele şu ki, hepimiz şu an sahip olduğumuzdan daha fazlası olduğu için mutlu oluruz. Ancak çoğumuzun farketmediği bir şey, zenginleşmenin gücümüz dahilinde olmasıdır.

Para ile ilgili olan şey, sahip olamayacağınızı düşündüğünüzde bolca kullanmanıza yardımcı olabilecek belirli mantralarla da arttırılabilir.

Mantra

Mantra, düşüncelerimizin gücünü kullandığımız bir araçtır. Mantralar yoğunluğu artırmak için genellikle meditasyonda kullanılır. Bir mantra bir kelime veya bir cümle, hatta sadece bir kaç kez tekrarlanan “Om” gibi bir ses olabilir.

Mantralar tam olarak nasıl çalışır?

Mantralar iki düzeyde çalışır. Her şeyden önce, en temel fonksiyonunda akla odaklanmak için bir mantra kullanılır. Doğal haliyle, aklımız çok fazla bilgiden geçmekte, asla bir şeye yer vermemeye meyillidir. Bu bizim konsantrasyonumuzu olumsuz etkiliyor. Mantra zihni susturabilir ve böylece odaklanmaya yardımcı olabilir.

İkincisi, çekim yasasını hatırlayın. Aktif olarak aradığınız enerji, alacağınız enerjidir. Böylece tekrar tekrar aynı mantrayı tekrarladığınızda, konuştuğunuz şeylerin enerji titreşimlerini arttırırsınız. Böylece gerçek hayatta onu çekebilirsiniz.

Para mantraları

Bu mantıkla, bolluk ve refah hakkında mantralar söylerseniz, bolluğu yaşamınıza çekebilirsiniz.

Dinlemek istediğinizi bitirmeden önce bazı mantralar üzerinde çalışın. Her gün en az on dakikalık bir seans için bu mantrayı söylemeye çalışmanız gerekir. Başlangıçta çok fazla görünebilir, böylece her birini beş dakikalık iki seansa ayırabilirsiniz.

İşte deneyebileceğiniz birkaç örnek

– Her gün daha fazla para kazanıyorum.
– İhtiyacım olan param var.
– Parayı çekiyorum.
– Kimseye borçlu değilim.
– Para kazanmak için yeni fırsatlar buluyorum.
– Hayattaki her türlü bolluğu hak ediyorum.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Bunlar daha kolay özümsenebilen basit mantralardır.Bunlar hergün 5-10 dakika tekrarlamanız yaşamınıza bolluğu,refahı ve parayı çekecektir.