Ruhunun Sana Rehberlik Etmeye Çalıştığı 3 Yol – Bu Rehberliği Nasıl Anlarsın?

Ruhun seninle işaretler ve semboller, metaforlar ve şiirler, hayaller ve vizyonlar, duygular ve fiziksel duyumlar dilinde konuşur ve tek gereken onun rehberliğini dinlemektir. Şamanlar, mistikler ve bilgeler her zaman ruhlarımızın bizimle konuştuğunu biliyorlardı. Ancak, onun diliyle iletişimimizi kaybettik.

Bunun yerine, eğitimimiz ve sosyal koşullanmamız nedeniyle, yalnızca aklımızın düşüncelerini dinleriz. Mantıklı bir şekilde açıklanamayan hiçbir şeye güvenmiyoruz. Sonuç olarak, ruhun bize ne anlatmaya çalıştığını her zaman anlamıyoruz. Ruhun seninle mümkün olan her şekilde iletişim kurmaya çalışır, ancak en yaygın yollar sezgi, eşzamanlılık ve fiziksel bedenlerimizdir.

Ruhunun Rehberliğini Nasıl Dinlersin

1.Ruhun Sezgi Yoluyla İletişim Kurar

Günün beklentisiyle ağır hissederek uyanırsan, ruhunun hayatını değiştirmek için sana rehberlik ettiğinin kesin bir işaretidir.

Bu yüzden her sabah önümüzdeki güne heyecanla dolu uyanamayız. Diş hekimi randevuları, market alışverişi ve göndermesi zor e-postalar olacak. Ama eğer her gün basitçe atlatılması gerektiğini hissediyorsa – o zaman ruhun senin için daha iyi bir yol olabileceğini ima ediyor.

Bir karar hakkında heyecanlı, mutlu veya huzurlu hissettiğinde, muhtemelen bu senin için doğrudur.

Ancak, yapmayı kabul ettiğin bir şey seni korkuyla doldurursa, tekrar düşünmek isteyebilirsin. Ruhunun rehberliğini görmezden gelmeye devam edersen, üzgün, uyuşuk ve depresyona girebilirsin.

Bir şey hakkında ne hissettiğimizi görmezden geldiğimizde, genellikle aldığımız sosyalleşme yüzündendir. Düzenli, çalışkan ve özverili olmamız öğretildi. Ayrıca bizi yere serseler bile diğer insanlarla ilgilenmemiz gerektiği söylendi.

Ruh bunların hiçbirini anlamıyor. Bilinçli benliğin inkar etse bile ruhun sana fısıldamaya devam edecektir.

2.Ruhun Eşzamanlılık Yoluyla İletişim Kurar

Eşzamanlılıklar anlamlı tesadüf anlarıdır. Ruh, bu tür tesadüfleri bize rehberlik etmek için sıklıkla kullanacaktır. Hepimizin hayatımızda eşzamanlılık anları vardır. Sanki biri bizi tam olarak düşündüğümüz anda aradığında olduğu gibi. Bu işaretleri hayatta nasıl gitmemiz gerektiği konusunda karar vermemize yardımcı olmak için kullanabiliriz.

Eşzamanlılık, doğru ruh yolunda olduğunu söylemenin iyi bir yoludur, çünkü her şey doğru şekilde gelişiyormuş gibi hisseder. Tanışman gereken insanlarla tanışırsın veya sana rehberlik edecek doğru kitabı veya kursu bulursun. Bir şey ya da birisi deneyimine girmeye devam ettiğinde, ruhunun sana rehberlik etmeye çalıştığının kesin bir işaretidir.

3.Ruhun Fiziksel Belirtilerle İletişim Kurar

Bazen, ruhumuz bize rehberlik etmeye çalıştığında ama dinlemeyi reddettiğimizde, sağlık sorunları yaratmaya başvurur. Bunu, hayatımızı yaşama şeklimizle ilgili şeylerin doğru olmadığı konusunda bizi uyarmak için yapar.

Ruhunu dinlemiyorsan, sık sık baş ağrısı veya başka ağrılar yaşayabilirsin. Sürekli tükenmiş ve bitkin hissetmek, değişiklik yapman gerektiğinin bir başka açık işaretidir.

Bu aşamaya ulaştıysan, o zaman kesinlikle nasıl geri döneceğine dair rehberlik almaya çalışmalısın.

Ruhunu Nasıl Duyarsın?

Çoğu zaman, egonun sürekli konuşmasıyla ruhu duyamayız. Ruhu duymak için zihni susturmamız gerekiyor. Bunu istediğin gibi yapabilirsin.

Başlamak için bazı iyi yollar meditasyon, görselleştirme veya şamanik yolculuktur. Ayrıca, günlük tutmayı deneyebilirsin. Resim, çizim, kolaj veya fotoğraf gibi herhangi bir yaratıcı sanatı da kullanabilirsin.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Seni içine çeken ve zihnin doğal olarak sessizleştiği bir akış durumuna sokan her şey ruhunu dinlemene yardımcı olabilir.