Her Evde Bulunan Sihirli Eşyalar

Birçok ev eşyası bir kişinin veya belirli bir ailenin enerjisini emer, daha sonra takılar ve tılsımlar haline gelir. Ancak, her öğe büyülü olamaz. Bu yazıda her evde bulunması gereken öğelerden bahsedeceğim.

Süpürge

Eski zamanlarda süpürgeler bir tılsım olarak kabul edilirdi. Çöpleri ve tüm olumsuzlukları ortadan kaldırırlar. Ayrıca kötü ruhları evinizden uzaklaştırırlar. Şimdi evlerde süpürgelerin yerini elektrikli süpürgeler aldı, ancak daha kapsamlı temizlik ve dezenfeksiyon için süpürgeleri kullananlar da var. Bu tür eşyaların ailede karşılıklı anlayışı ve eşler arasındaki sadakati koruduğuna inanılmaktadır. Süpürgenin gerçekten bir tılsım olabilmesi için, onu her zaman iyi bir ruh halinde kullanmalı, temizlik sırasında sevgi ve anlayışı düşünmelisiniz.

Madeni Para

Birçok kişi nakit olmayan ödemeler ve kredi kartları kullanır, ancak paralar hala her evde var. Uzun süre tek bir yerde kaldıklarında büyülü olurlar. Paraların eve zenginlik ve refah getirdiğine inanılıyor, ancak aktive edilmeleri gerekiyor. Çalışmalarını sağlamak için, kapalı bir kutuya madeni paralarınızı koyun ve evinize gelen kişilerin görmemesi gereken bir yerde saklayın.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Beyaz Masa Örtüsü

Tatillerde, masalar farklı renklerdeki masa örtüleri ile kaplıdır, ancak beyaz geleneksel kabul edilir. Masa örtüsünün aile içinde barışı sürdürmesi ve refah getirmesi için, her akşam yemeğinden önce masanızın üzerine sermeniz gerekir. Bir yemek sırasında, masa örtünüz kirlenirse bu durumda örtünüzü hemen yıkamalı ve ütülemelisiniz. Her zaman bakımlı bir durumda tutulursa ve kullanılırsa, büyülü bir eşya olarak çalışmaya başlayacaktır.