Manevi Bir Şifacı Mısın?

Ruhsal şifacı, insanlara ruhsal evrimlerinde yardım etmek için doğal olarak yetenekli olan kişidir.

Bu kişiler, olumsuz kalıplarından kurtulmak, duygusal yaralarını onarmak ve en yüksek potansiyeline ulaşmak için çalışırken sana yardımcı olabilir. Bu insanlar tanıştıkları herkese sevgi, ışık ve umut yayarlar.

Pek çok ruhsal şifacı, insanlara ruhsal yolculuklarında yardım etmeleri gerektiğinin genç yaşlardan beri farkındadır. Ancak hayatlarında manevi dünyaya çok fazla maruz kalmamış olanlar da var. Yeteneklerin hakkında hiçbir fikrin olmadan büyümene rağmen, ruhların iyileşmesine, büyümesine ve gelişmesine yardımcı olmak için doğmuş olabilirsin.

Burada ruhsal bir şifacı olup olmadığını öğrenmene yardımcı olacak işaretleri bulabilirsin.


1.Son Derece Empatiksin

Bu, tüm ruhsal şifacıların paylaştığı bir özelliktir. Ruhsal bir şifacıysan, diğer insanların duygularını derinlemesine anladığını ve hissettiğini göreceksin. Acı çeken aile üyelerinin huzurunda olduğunda, acılarını şiddetle hissedeceksin; arkadaşların ağladığında sen de ağlayacaksın.


2.Temel Olarak, Başkalarının Enerjisini Emiyorsun.

Başkalarının duygularına aşırı duyarlı olmak değerli bir armağan olsa da, zaman zaman bunu bir yük gibi hissedeceksin, çünkü çok fazla acı, ıstırap ve diğer duyguların ağırlığını hissedeceğin zamanlar var.


3.Başkalarına Yardım Etmek İçin Çekiliyorsun

Şifacılar sadece başkalarının ne hissettiğini hissetmezler, aynı zamanda onlara yardım etmek için güçlü dürtüleri vardır.

Acıya bir şekilde yardım etmek için çok güçlü bir çağrı hissediyor musun? O zaman manevi bir şifacı olabilirsin. Bu özel bireylerin çoğu, ister aktivizm, gönüllü çalışma, tıbbi uygulama veya terapi yoluyla olsun, talihsizlere şu ya da bu şekilde hizmet etmeye başlar.

Nihayetinde, doğal bir bağışçısın ve diğer insanları rahatlatmak veya mutlu etmek için zamanını, paranı ve çabalarını memnuniyetle feda edeceksin.


4.Son Derece Sezgiselsin

Sezgi ve empati çoğu zaman içiçe ilerler, ancak tamamen aynı şey değildirler. Elbette, diğer ruhların ruhsal hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için, ruhsal benliğin ile temas halinde olmalısın.

Güçlü bir sezgi, seni yanlış kararlardan ve iyi kararlardan doğru olanı söyleyen çok güvenilir bir iç ses olarak hayatında tezahür edebilir. Sezgin ayrıca, rüya telepatisi ve benzeri gibi gerçek psişik yeteneklere dönüşebilir.


5.Depresyon ve Kaygı Yaşarsın

Başkalarının hissettiği şeyleri çok fazla hissettiğinden ve dünyanın acısıyla derinden bağlandığın için, depresyona daldığın anlar olduğunu göreceksin.

Emdiğin olumsuzluğu serbest bırakmanın yanı sıra, son derece hassas olduğun ortamdaki sürekli enerji barajıyla başa çıkmayı öğrenmek önemlidir.


6.Yalnız Olmaktan Keyif Alıyorsun

İnsanları severken, kesinlikle bir içe dönüksün ve etrafta kimse olmadığında yalnız zaman geçirmen gerekiyor. Bu önemlidir, böylece zihnini temizleyebilir, ruhunu canlandırabilir, enerjini yeniden doldurabilir ve diğer insanlara yardım etmeye devam edebilirsin.

Başkalarının enerjisi bir şifacıyı çabucak tüketebilir, bu yüzden zamanının çoğunu kendi başına geçirmeyi öncelik haline getirme eğiliminde olacaksın.

Özellikle büyük kalabalıklar ve toplantılar seni her zaman bitkin hissettirir.


7.Herkesin Güvendiği Bir Kişisin

Onların ıstırabını anladığın ve sürekli olarak yardım etmeye istekli olduğun için, ailen, arkadaşların ve hatta meslektaşların sana güvenmeyi kolay buluyor.

Ruhsal şifacı kavramına aşina olmasalar da, insanlar senin iyileştirici doğanı hissedebilirler ve genellikle problemleriyle sana ulaşırlar.

Bir şifacı olarak, ihtiyacı olan herkese, hatta yabancılara bile rahatlık, huzur ve mükemmel tavsiyeler sunuyorsun.


8.’Şifacı’ Bir Aileden Geliyorsun

İyileştirme yetenekleri genellikle nesiller boyunca aktarılır, bu nedenle ruhsal bir şifacı olduğunu düşünüyorsan, soyağacına bir bak ve akrabalarının benzer özellikleri paylaşıp paylaşmadığını gör.

Aile üyelerin de senin kadar anlayışlı mı? Hekimlik yapıyorlar mı? Belki de topluluklarını daha iyi hale getirmeye çalışan liderlerdir?

İyileştirici nitelikleri senin ki kadar güçlü olmasa da, şifacıların zaten aile geçmişinin bir parçası olması mümkündür.


9.Sakinleştirici Bir Yapın Var

Ruhsal şifacıların çoğunun dingin ve şefkatli bir aurası vardır, ki diğerleri tam olarak ne hissettiğini bilmeseler bile bunu sende hissedebilirler. Başkaları seni sürekli olarak onları daha sakin ve huzurlu hissettirdiğini söylediyse, bu duyguları insanlıkta daha fazla geliştirmek için doğmuş olabilirsin.


10.Doğayı Seviyorsun

Seni inanılmaz derecede mutlu eden şeylerden biri de dışarıda olmaktır. Kısmen, doğanın tesellisinde başkalarının duygularının karmaşasını hissetmediğin için, doğada kendini çok rahat hissediyorsun.

Kırsal, dağ veya deniz kenarını tercih et, sık sık temiz hava ve güneş ışığını deneyimlemek için kaçacaksın çünkü dışarıda kendini evinde hissediyorsun. Dışarıda, titreşim frekansın yükselecek ve tamamen huzur içinde hissedeceksin.


11.Trajedi veya Travma Yaşadın

Geçmişte trajedi veya travma yaşadığın için başkalarının acısını anlıyorsun. Zorluklar yaşadığın için, diğer insanların aynı deneyimlerle başa çıkmasına yardımcı olabilirsin.

Farklı ruhsal şifacılar farklı şeyler yaşarlar, ancak acı çekmek genellikle hayatlarının bir parçasıdır; şiddet, kayıp veya hatta ölüme yakın bir deneyim olsun. Seni bugün olduğun empatik şifacı haline getiren işte bu trajedilerdir.


12.Birkaç Hastalıktan Acı Çekiyorsun

Kronik ağrı ve kronik yorgunluk gibi ruhsal şifacıların sıklıkla aldığı bir dizi rahatsızlık vardır. Birçoğu ayrıca sürekli baş ağrısı, hazımsızlık, ellerinde ve ayaklarında karıncalanma hissi yaşar.

Son olarak, ruhsal bir şifacıysan ve hayatının çağrısını takip etmiyorsan, kendini kaybolmuş ve buraya tamamen ait değilmiş gibi hissedeceksin.

Özel olduğun ve herkesten hoşlanmadığın doğru, ama kesinlikle buna uyuyorsun çünkü insanlığın ruhsal evriminde önemli bir rol oynuyorsun.

Kim olduğunu kucakla ve sezginin sana söylediği şeyi takip etmeye başla; bu, özel yeteneğinle, insanlara yardım etmektir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

İster sanat, yazı, tıp veya diğer çalışma alanları aracılığıyla olsun, ruhunun dünyayı iyileştirme arzusuyla uyumlu hale geldiğinde, doyum ve mutluluğa ulaşacaksın.