Bu Takılara Dikkat!!! İyi Şans Ve Kötü Şans Çeken Takılar

Bazı takılar başarı, şans ve iyilik getirebilir. Her zaman şans tılsımlarını kullanabilirsin, ancak sürekli çalışan ve senden herhangi bir işlem gerektirmeyen tılsımlar kullanmak da faydalı olacaktır. Şimdi hangi takıların işe yarayıp hangilerinin yaramayacağını bulma zamanı.


Hangi Mücevherler Sadece Sorun Getirir

Başkasının Mücevherleri: Birinin kaybettiği veya kasıtlı olarak attığı ürünler var. Onları takmamak ve hatta eline almamak daha iyidir. Aynı şey anneannelerimize, annelerimize ve babalarımıza ait olan mücevherler için de geçerlidir. Bunun tek istisnası, bize kasıtlı olarak ve yaşamımız boyunca verilen şeydir. Başkasının mücevherleri sahibinin enerjisini taşır, bu yüzden sadece zarar verirler. Kesinlikle şans getirmezler.

“Ölü” Malzemelerden Yapılmış Süslemeler. Bu öncelikle plastikle ilgilidir. Güzel görünen ancak tamamen yararsız olan plastik takılar var. Plastik hiç enerji taşımaz, bu yüzden bu tür mücevherleri takmamak daha iyidir.

Negatif Anılarla İlişkilendirilen Mücevherler: Örneğin, bir adam bir kadına yüzük verdi ve bir süre sonra oldukça tatsız bir şekilde ayrıldılar. Böyle bir mücevher sana bunu hatırlatacaktır. Ondan kurtulmak ya da en azından takmamak daha iyidir.


En Olumlu Takılar

Kendi Yaptıkların: Örneğin, bir şey ördüğünde bu, sana iyilik ve pozitiflik getirecektir. Kendimiz için yarattığımız her şey çok faydalıdır.

Sevdiklerinden Gelen Hediyeler: Bir ebeveyn veya sevdiğin biri tarafından verilen herhangi bir mücevher, güçlü pozitif enerjiye sahiptir. Bu kişinin seni gerçekten sevdiğinden ve saygı duyduğundan yüzde yüz emin olmaktır. Bu tür mücevherler, herhangi bir işte sana iyi şans sağlayacaktır.

Hayırlı Anılarla İlgili Bir Şey: Örneğin birisi iyi bir insanı tanımayı başardı ve o anda parmağında bir yüzük vardı. Gelecekte bir ruh eşi ararken bu yüzüğü takabilirsin. Burada sihir olmasa bile özgüvenin daha yüksek olacaktır.


Takı Çeşitleri Ve İnsanlar Üzerindeki Etkileri

Yüzükler: Yüzükler, şans getiren evrensel tılsımlardır. En çok yardım ettikleri alanı adlandırmak zordur. Yüzükler herhangi bir malzemeden yapılabilir: seramik, ahşap, altın, gümüş, platin vb.

Bilezikler: Bilezikler özgüvenini artırır. Bilezik ayrıca daha bağımsız ve kendi kendine yeterli olmaya yardımcı olur. Bilezik gümüşten yapılmışsa, enerji vampirlerine, manipülatörlere, düşmanlara ve kötü niyetli kişilere karşı mükemmel koruma sağlar.

Kolye Uçları: En güçlü kolyeler ahşap ve gümüşten yapılmıştır. Kolye uçları obsidiyen, opal, elmas, hematit, aytaşı, oniks gibi koruyucu mineraller içerebilir.

Zincirler: Altın zincirler aşk ilişkilerinde başarıya ulaşmaya yardımcı olur. Her cinsiyet ve yaştaki kullanıcının karizmasını ve çekiciliğini arttırırlar. Gümüş zincirler, kişiyi başarısızlıktan korur. Platin zincirler yaratıcı başarı sağlar. Titanyum ise, sağlığı ve cesareti güçlendirir.

Küpeler: Altın küpeler bir kadını erkekler arasında daha popüler hale getirir, dileklerin yerine getirilmesine yardımcı olur. Titanyumdan veya zirkonyumdan yapılmış küpeler kadın sağlığının geliştirilmesine yardımcı olur.

Your Page Title

Broş: Broş, zengin insanların tılsımıdır. Eski zamanlardan beri insanlar altın bir broşun işte ve ticarette başarı getirdiğine inanıyorlardı. Broşun turmalin, kehribar, aventurin veya kaplan gözü gibi taşlarla kaplanması iyidir.