Ruh Eşimin Beni Gerçekten Sevip Sevmediğini Nasıl Anlarım?

Tüm evrende yaşamda kalıcı partnerin olmaya mahkum tek kişi olan ruh eşini bulduğuna kalbinden inanıyorsun. O seni gerçekten mutlu edecek ve tamamlayacak tek kişi.

Hayatındaki tüm işaretler buna işaret ediyor. Ama yine de seni rahatsız eden bir soru var: Bu kişi seni ruh eşi olarak görüyor mu? Ruh eşin seni, onu sevdiğin kadar seviyor mu?

Ruh eşin de seni gerçekten sevdiğine dair işaretler gösterebilir. Fakat bu işaretler, seni gerçekten de onun ruh eşi olarak gördüğünü, nihai mutluluğunun kaynağı olacağını ve onu tamamlayacağını kanıtlamak için yeterli mi?

Tabii ki, ruh eşine her zaman senin hakkında ne hissettiğini ve seni gerçekten tek ruh eşi olarak görüp görmediğini sorabilirsin. Ama cevap, her ne ise, gerçekten ikinizin birbiriniz için yaratıldığınızı garanti etmeye yetecek mi?

Sonunda bu soruları sadece sen cevaplayabilirsin. Sadece sen, yoğun ve ölümsüz aşk hissinin seninle gerçek ruh eşin olarak gördüğün kişi arasında karşılıklı olarak paylaşıldığından emin olabilirsin.

Gerçekten tek gerçek ruh eşini bulduğuna ve onun da seni gerçekten sevdiğine ve seni ruh eşi olarak gördüğüne dair kendine güven vermene yardımcı olmak için, burada çarpı işareti veya onay işareti koyabileceğin birkaç soru sıraladım:

1.Kişi Seninle Tamamen Güvende Hissediyor.

Ruh eşin onunla birlikteyken tamamen rahatlamış mı hissediyor? Kötü bir gün geçirdiğinde, sadece varlığın ona kendini iyi hissettirir, tüm endişelerini ve korkularını ortadan kaldırır mı?

2.Birbirinizi Tamamlıyorsunuz.

Kişi, kendisinde eksik olan şeylere sahip olduğunu, yapamayacağı şeyleri yapabileceğini mi hissediyor ve bunun tersi de geçerli mi? Partnerin, birlikte olduğunuzda, birbirinizin güçlü ve zayıf yönlerini dengelediğinizi düşünüyor mu?

3.Birbirinizi Kolayca Affedersiniz

Bir tartışma ya da kavga yaşadığınızda, kin tutmadan hem birbirinizle sakince konuşabilir daha sonra birbirinizi affedebilir misiniz?

4.Senin Mutluluğun, Kendi Mutluluğundan Daha Önemlidir

Kişi özverili davranışlar sergiliyor mu? Partnerin ilk hamleyi yapmanı beklemeden önce kendi rahatını ve mutluluğunu sağlamak istiyor mu?

5.Birbirinizin Özel Anlara Olan İhtiyacına Saygı Duyuyorsunuz.

Partnerin, ona böyle anlar verdiğin gibi, kendi başına da bazı anlar yaşamana izin veriyor mu? Kişi, bu özel anlarda seni kontrol etmekten kaçınarak sana tam güvendiğini gösteriyor mu?

6.Aynı Vizyonu Paylaşıyorsunuz.

Farklılıklarınıza rağmen, ikinizin de hayata karşı bakış açınız aynı mı? İlişkinize aynı şekilde bakıyor ve bir aile yetiştirme konusunda aynı görüşlere sahip misiniz?

7.Birbirinizin Zayıf Yönlerini Tamamlıyorsunuz.

Birbirinizin zayıflıklarının tamamen farkında mısınız ve birbirinizi daha güçlü kılmak için bunları birlikte mi çözmeye çalışıyorsunuz?

8.Ruh Eşin Bir Şekilde Ne Düşündüğünü Biliyor.

Sen tek bir kelime söylemesen bile, partnerin sadece yüzündeki ifadelerden aklından geçenleri bilerek seni şaşırtıyor mu?

9.Partnerin Seninle Empati Kuruyor

Kişi ne hissettiğini hissediyor mu? Seni heyecanlandıran bir proje üzerinde çalışıyorsan, partnerin de aynı heyecanı hissediyor mu?

10.Kişi, Kendisi İçin Tek Kişinin Sen Olduğunu Hissediyor.

Partnerin, en derin özlemlerini yerine getirebilecek tek kişinin sen olduğunu, başka kimseyi aramayacağını derinlerde hissediyor mu?

11.Partnerin En Çok Seninle Birlikteyken Kendini Mutlu Hissediyor.

Sen ve partnerin bir arada olduğunuzda, mutlu sohbetlerinizi gerçekleştirip, her anın tadını çıkarırken zaman duygunuzu kaybediyor musunuz?

12.Senin Hayattaki Değerlerini Tam Olarak Anlar.

Partnerin tüm çabalarında seni destekliyor mu ve hayatında yaptığın şeylere büyük önem veriyor mu?

13.Partnerin Sana Elinden Geldiğince Yardımcı Olur.

Bir sorun yaşadığında, bu onu rahatsız edecek olsa bile, sana hızlı bir şekilde yardım sunabilir mi?

14.Kişi Kusurlarını Kabul Eder.

Partnerin kişiliğindeki tüm kusurları biliyor ama onları yargılamadan kabul ediyor ve seni aynı şekilde seviyor mu?

15.Partnerin, İkinizin Ayrılma Olasılığını Görmüyor.

İkiniz arasında bir anlaşmazlık olsa bile, kişi böyle bir ayrılığın ilişkinizin bozulmasına neden olmayacağına ikna olmuş durumda mı?

16.Partnerini Eleştirdiğinde Sana Kolayca Gücenmez.

Partnerine giydiği kıyafetlerde bir sorun olduğunu söylersen, buna alınmaz ve sadece güler mi?

17.Partnerin Hemen Özür Diliyor.

Seni rahatsız eden bir şey yaptığında, daha fazla çatışmadan kaçınmak için özür dilemesi kolay mıdır?

18.İkinizin Hayatınızı Sonsuza Dek Birbirinizle Paylaşmanız Gerektiğini Düşünüyor.

Partneriniz, ikinizin hayatınızın sonuna kadar birlikte olacağınıza inanıyor mu?

19.Partnerin Tüm Stresini Alır

Özellikle stresli bir gün geçirdiysen, zihnini rahatlatmak ve birlikte olduğunuz sürece dünyada her şeyin yolunda olduğuna seni temin etmek için elinden geleni yapıyor mu?

Bu soruların her birine bir onay işareti koyarsan, hayattaki ideal partnerini, biricik aşkını, ve ruh eşini bulduğunu gösterir.

Your Page Title

Bu kişiyle fiziksel, duygusal ve ruhsal bağlantı hissediyorsun ki bunu başka hiç kimse için hissetmiyorsun. Bunun nedeni, bu kişinin geçmiş yaşamlarında seninle bağlantılı olması ve ikinizin, sevgi dolu ilişkinizi sürdürmek için sonraki yaşamlarınızda tekrar tekrar buluşma sözü vermiş olmanızdır.