Sol Ele Kırmızı Bir İplik Bağlamanın Önemi

Kırmızı bir iplik giyme modası Madonna’nın ilk kez halkla birlikte ortaya çıkmasıyla başladı.

Aslında, kırmızı ipliğin moda ile hiçbir ilgisi yoktur, bu sembol sizi kötü bir şeyden korumak için kullanılır. Kırmızı iplik takma geleneği Kabala (ezoterik disiplin) için çok önemlidir.

Kabalistler, bu ipliğin sevdikleriniz veya yakın akrabalarınız tarafından bağlanması gerektiğine inanıyorlar, böylece işe yarıyor. Bu ince iplik sizi nazar ve negatif enerjilerden koruyabilir.

Bazı insanlar bileğine kırmızı bir iplik bağlamanın onları daha emin ve başarılı hale getirdiğine inanıyorlar. Gerçek şu ki, hedeflerinizi bileğinize bağlı olarak hangi elinize bağladığınız değiştirebilir.

Kabalistler, sol elinizin vücudunuza açılan bir kapı olduğunu iddia ediyor. Bu ipliği sol elinizde taşırsanız, sizi diğer insanların size gönderdiği tüm kötü niyetlerden koruyacaktır.

Kırmızı ipliğin sağ bileğe takılması, bir kızın evli olmadığı anlamına gelir. Bu gelenek çok eski bir tarihe sahiptir ve Hindu tapınaklarında kırmızı bilezikleri olan kız resimlerini bulabilirsiniz. Bazı inananlar kırmızı iplik giyme alışkanlığını kabul etmiyorlar çünkü Kabala’nın gizli bir bilim olduğuna inanıyorlar.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Doğaüstü yeteneklerine rağmen, kırmızı iplik kullanmanın birçok nesnel nedeni vardır. Bu ince iplik, iltihaplanma süreçleri, çeşitli ağrı türleri ve dolaşım kısıtlamaları gibi sağlık sorunlarını çözmenize yardımcı olabilir.