Kedin Sadece Evcil Bir Hayvan Değil, Onunla Ruhsal Bir Bağ Paylaşıyor Olabilirsin

Bunu düşünmek için çok fazla zaman harcamazsın, ancak kediler sokaklarda gördüğümüz veya evde sahip olduğumuz evcil hayvanlardan çok daha fazlasıdır.

Kedilere her zaman bir çeşit mistik anlam verilmiştir. Eski Mısır ve okült hakkında okursan, kedilerin ruhsal olarak ne kadar önemli olduğunu anlayabilirsin.

Kedilerin çok yoğun enerji alanlarına sahip olduklarına inanılır, bu yüzden her zaman özel yetenekleri ve auraları olan insanlara çekilirler.

Kedilerin insanlarla karışmaktan hoşlanmadığına dair genel bir inanış vardır, ancak bilim aksini söylüyor. Yakın zamanda yapılan bir araştırma da, kedilerin insanlarla birlikte olmaktan çok fazla keyif aldıkları belirtildi.

Çalışma, bir hafta boyunca her türlü insan etkileşiminden ayrı tutulan, tüm ihtiyaçları karşılanan ve daha sonra insan arkadaşlığına yönlendirilen 50 kediyi inceledi ve tepkilerini büyük ölçüde hızlandırdı.

Kedilerin de çevrelerindeki her türlü şeyi algıladıkları bilinmektedir. Sahibinin enerjisinin azaldığını veya etrafta ruhlar olup olmadığını anlayabilirler.

Aynı zamanda harika kucaklayıcılardır, çünkü sakinleştirici titreşimler yayarlar ve kucakladıkları kişiyi çok rahat ettirirler. Ayrıca meditasyon ustaları olduklarına ve hayatını önemli ölçüde değiştirebileceklerine inanılıyor.

Odaklanma konusunda ustadırlar, bu da bir şeye takıntılı olduklarında bir kedinin dikkatini dağıtabilecek bazı şeyler olduğu anlamına gelir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Son olarak, her zaman şarkı söylerler, bu mırıltıdır. Her durumda sakin kalmaları için kendilerine en uygun enerjiyi çekmelerine yardımcı olur.