Sizi Seçen Bir Kedinin Manevi Önemi

Bir köpek ile kedinin sahiplerini seçme şekilleri arasında içsel bir fark vardır. Bir köpek mutlu bir şekilde sahibine adapte olur, ancak buna layık olup olmadığınızı bir kedi seçecektir.

Artık sahibini seçen tek evcil hayvan olarak görüşü her zaman bir üstünlük kazanır.

Kendinizi istemeden bir kediyi evlat edinirken bulduğunuz, sadece size geldiği, sarılmak ve tırmalamak istediği zamanlar vardır. Unutmayın, bu sıradan bir olay değildir, çünkü kediler genellikle ruhani insanlara yönelir.

Tarih, kedilerin her zaman insan varlığına eşit olarak bağlı olduğunu göstermektedir. Ruhsaldırlar ve yüksek enerjinin sembolleridir.

Ayrıca sezgisel olabilirler, psişik güçlere sahip olabilirler. Aslında, auraları bizimkiyle boyut olarak karşılaştırılabilir.

Kediler çok ruhani varlıklar olduğundan ve son derece sezgisel olduklarından, genellikle sahiplerini seçmek için onu kullanırlar. Aslında, seçme biçimleri bir insanınkine benzeyecektir.

Titreşimleri kendilerininkine uyanlara doğru yönelirler. Benzer şekilde, biz insanlar genellikle birlikte heyecanlanacak insanları arıyoruz.

Ruh Rehberleri

Sırf kediler konuşamayan hayvanlar olduğu için, hayattaki gurunuz olamayacaklarını düşünmeyin. Çoğu durumda, terapistlere, psişiklere veya yogilere iyi yanıt vermeyen insanlar kendilerini genellikle bir kedinin arkadaşı olarak bulurlar.

Bir kedinin hayatınızdaki varlığı, ruhsal düzeyde arkadaşlık ve rehberlik vaat ediyor. Şu anki haliyle, kediler her zaman manevi bilginin uzmanları ve engin bilgeliğin taşıyıcıları olarak düşünülmüştür. Bu, her zaman yüksek enerji seviyelerini sürdürme yeteneklerine kısmen uyumlu hale getirilebilir.

Ayrıca bir kedi sizi talihi takip ettiği ve size bahşettiği için seçmiş olabilir. Unutmayın, bu hayvanı reddederseniz veya hayvan size sırtını dönerse, kötü şansla karşılaşırsınız ve bu talih oldukça uzun süre kalır. Bu çoğunlukla finans sektöründe ya da refahınızda olacaktır.

Çoğu insanın kedilerin kendileriyle hem iyilik hem de talihsizlik getirdiği yanılgısıdır. Oysa gerçek şu ki, kediler kötü şanstan kaçınırlar ve bundan kaçınmada insanlardan daha iyidirler, çünkü ruhani düzeyde birbirlerine çok bağlıdırlar.

Dolayısıyla, adımlarınızı izleyen bir kedi bulursanız, bu fikrinizi ortaya atmanın veya belki de bir piyango bileti satın almanın en iyi zamanı olabilir.

Your Page Title

Kedinizle manevi dünyaya bir dalış yapın.