Negatif Karmanızı Nasıl Değiştireceğinizi Biliyor Musunuz

Tanım olarak karma, bir insanın reenkarnasyonunun kaderini ve karakterini belirleyen yaşam deneyimlerinizin toplamıdır.

Sık sık kendimize şunu sorarız: “Tüm bu sıkıntıları hak ettiğim için ne yaptım? Ben iyi bir insanım ve doğru olanı yapmaya çalışıyorum ama yine de başarısız olmaya ve birbiri ardına problem yaşamaya devam ediyorum. ”Bu soruların yanıtları karmanın içinde yatıyor.

Neden ben?

Kendinizi başka bir hayatta saldırgan olarak göstermiş veya başkalarını kendi hedeflerinize ulaşmak için kullanmış olabilirsiniz. Başarısızlıklarımız geçmiş yaşam deneyimlerinin bir sonucu olabilir.

Ayrıca, karmik deneyimlerimizin sadece eylemlerimizi değil, aynı zamanda düşüncelerimizi, duygularımızı ve niyetlerimizi de içerdiği belirtilmelidir. Olumsuz niyetimize göre bir şey yapmadığımız gerçeği, karma yasalarının bu sağlıksız niyetleri, düşünceleri veya duyguları farketmediği anlamına gelmez.

İyi haber şu ki, yolumuzdaki olumsuz karmayı düzeltebilir ve en aza indirebiliriz. Dikkatli ve gözlemci olduğumuz için, karma negatif banka hesabına eklenmeden önce potansiyel olumsuz düşüncelerin oluşumunu fark ettiğimizde kendimizi tanıyabilir ve yakalayabiliriz. Negatif egomuzu düzeltme ve iyileştirme süreci bu dünyevi deneyimin temel amacıdır.

Karmik Banka Hesabı

Karma iyi karma ve kötü karma diye ikiye ayrılır. İnsan doğası sadece hayatımızın olumsuz durumlarına odaklanır, ancak hayatımızın şaşırtıcı ve olumlu olaylarına eşit şekilde dikkat ederek, pozitif enerjiyi yaşamımıza getirebiliriz. Şükretmek otomatik olarak iyi karmik olaylarımızla ilgilidir.

Karma Grafiği

Karma her zaman anında çalışmadığından, pozitif olmaya ve doğru şeyleri yapmaya çalıştığınızda lütfen sabırlı olun. İnsanlar genellikle vazgeçip cesaretini yitirir ve yaşamda değişiklikler yaşamadıklarında olumsuz bir zihin çerçevesine sahip olur. Bu karmanın bir parçasıdır, akış değişmeye başladığında bir gizemdir. Bu arada, iyi karma oluşturmak için niyetlerinizle ilerlemeye devam edin.

Peki ya diğer insanlar?

Sizi heyecanlandıracak tek karma kendi karma değerinizdir. Her eylemin bir kastı var, eğer kasıtlı veya kasıtsız olarak diğer insanlar size zarar verirse, karmaları onlara eşlik edecektir. Eğer intikam almaya emilirsek, hiçbir zaman ihtiyacımız olmayan, negatif bir karma oluşturacağız!

Your Page Title

Artık yaşamlarımızda nedensel bir ilişki olduğunu anladığımıza göre, yaşamlarımızda daha olumlu ve iyi karmik olaylar yaratmamız gerekiyor.