Sana Başarı Getirecek Güçlü Çekim Yasası Teknikleri

Konu başarıya geldiğinde, inandığın şey başaracağındır.

Hayatını değiştirme ve hayallerini yaşama gücüne sahipsin. Ve bunu başarmak için Çekim Yasasını kullanabilirsin.

Zihin, düşüncelerini doğrudan çevrendeki dünyaya bağlayan çok güçlü bir araçtır – gerçekliğini ve yaşam algını şekillendirir. Düşüncelerini olumlu şeylere odaklarsan, Çekim Yasası, istediğin hayatı yaratmanı sağlar.

Her şey enerji ve enerji titreşimlerinden oluşur. Düşüncelerinin enerjisi vardır ve farklı frekanslarda titreşimler üretir.

Olumlu düşünceler, olumsuz düşüncelere kıyasla daha yüksek frekanslar üretir. Zihnin olumlu düşüncelerle doluysa, hayatta güzel şeyler çekersin. Olumsuz düşünceleri düşünürsen, olumsuz şeyleri çekersin. Belirli bir düşünceye ne kadar odaklanırsan, aynı titreşime sahip şeyleri o kadar çok çekersin.

Çekim Yasası, aynı titreşime sahip şeyleri çekmenin yanı sıra, istediğin şeyleri gerçekleştirmeni sağlar. Dolayısıyla, Çekim Yasasını kullanarak, düşüncelerin başarıyı, zenginliği ve aklına gelebilecek her şeyi çekmek için kullanılabilir.

Düşüncelerini gerçeğe dönüştürmek için pratik yapmak istiyorsan, her gün pozitif olumlamalar kullanarak başlayabilirsin.

Pozitif Olumlamalar Nelerdir?

Pozitif olumlamalar, yüksek sesle veya zihninde sessizce konuştuğun kelimelerdir. Anahtar sözcüklere inanmaktır.

Özellikle senin için çalışmak üzere tasarlanmış pozitif olumlamalar oluşturmak için aşağıdaki kılavuzu kullanabilirsin:

Olumlamaların sana, hedefine ve davranışına bağlı olmalıdır.
Olumlamaların basit olmalıdır.
Olumlamaların duygu ile dolu olmalıdır.
Olumlamaların olumlu olmalıdır.
Olumlamalarında şimdiki zamanı kullanmalısın.
Olumlamaların spesifik, ancak gerçekçi olmalıdır.
Olumlamalarını mümkün olduğunca sık tekrar etmelisin.

Çekim Yasasını kullanarak harikalar yaratan olumlama örnekleri şunlardır:

Şimdi beklenmedik şekillerde bolluk alıyorum.
Arzu ettiğim hayatı yaratma yeteneğime güveniyorum.
Hayatımın her alanında başarılıyım.
Ben güçlü ve başarılıyım.
Ben tüm olasılıklara açığım.

Bu olumlamaları örnek olarak kullanarak, işine yarayacak olumlamalar oluşturmaya başlayabilirsin. Bu olumlamaları, başarına giden yolculuğa hemen başlamak için de kullanabilirsin.

Olumlamaların yanı sıra, Çekim Yasasını günlük yaşamına da dahil edebilirsin.

Buradaki günlük rutin istediğin şeyleri kolay ve basit bir şekilde çekmene yardımcı olabilir.

Her gün 10 dakika hayatında büyük değişikliklere yol açabilir.

Çekim Yasasını günde 10 dakika hedeflerime odaklanarak ve olumlamalarımı söyleyerek kullanıyorum. Her gün günlük olumlamalarını söyleyerek saatler harcamana gerek yok, ancak istediğin şeyleri çekmene yardımcı olmak için kararlı ve tutarlı olman gerekir.

Çekim Yasasının yaşamındaki etkilerini en üst düzeye çıkarmak için bu, günlük rutini uygulayabilirsin. Gün boyunca pozitif hisler yaymak, arzu ettiğin hayata sahip olma şansını artırır.

– Sabah

1.Görselleştir

Uyandığında, günün olaylarını olumlu bir şekilde görmek için hızlı bir şekilde, üç dakikalık görselleştirme yap.

Birkaç saat içinde olmasını istediğin şeyin net ve canlı bir görüntüsünü oluştur. Kendini güçlü, ve mutlu bir şekilde hayal et. Böylece güne harika bir ruh hali içinde başlayacaksın.

2.Hedeflerine Odaklan

O gün gerçekleştirmek istediğin en az bir hedef yaz. Büyük ya da küçük, tüm hedefler hayatını dönüştürmek için hayati önem taşır, bu yüzden geri çekilme ve gerçekten aklındakileri yazma.

Örneğin, ‘İşyerindeki yeni kişiyle konuş’ yazarsın. Bu küçük bir görev gibi görünebilir, ancak bu yeni bağlantıyı iletişim becerilerini geliştirmenin bir yolu olarak kullanabilir veya bir terfi için başvururken kendini ‘insanlardan biri’ olarak ayırabilirsin.

3.Planlarını Ailen Veya Arkadaşlarınla Kahvaltıda Tartış

Hatta kahvaltı üzerine sohbet bile senin için bir onaylama anına dönüşebilir. Sevdiklerinle o gün neyi başarmak istediğini tartış. Örneğin, ‘Bugün satış rekorumun zirvesine çıkıyorum.’ gibi.

4.Pratik Doğrulamalar

Kapıdan çıkmadan önce aynanın yanında dur ve 40 saniyeni bir olumlama söyleyerek geçir.

‘Bugün harika bir gün olacak’ gibi basit bir şey söyleyebilirsin. Veya ‘Müşterimin sözleşmeyi bugün imzalayacağından eminim’ gibi güçlü ve spesifik bir şeyde söyleyebilirsin.

5.Rastgele İyilikler Yap

İşe giderken olabildiğince çok sayıda rastgele iyilik yapmak için kendine meydan oku. Bir yabancı için kapıyı açık tutabilir veya metroda koltuğundan vazgeçebilirsin.

6.Pozitif Enerji Yaymak

Diğer insanlarla etkileşimde bulunurken pozitif ol. Ofise vardığında meslektaşlarına gülümse.

Başkalarının yaptıklarına gerçekten ilgi göster veya bir iş arkadaşına iltifat et.

– Öğlen

Kendine Karşı Nazik Ol

Bu adım, pozitif ruh halini korumak ve enerjini yüksek tutmak için çok önemlidir. Besleyici ve doyurucu bir yemek yiyerek kendine karşı nazik ol. Saçını tarayarak veya biraz parfüm sürerek tazelen. Sonra bir dakikalığına gözlerini kapat, mutlu ve tatmin edici bir gün hayal et.

– Öğleden Sonra

Pozitifliği Yaymaya Devam Et

Genellikle işyerindeki enerji öğle yemeğinden sonra düşer. Bu, gün bitene kadar pozitifliği yaymaya devam etmek için mükemmel bir zamandır. Projeler için yeni fikirler hakkında konuşabilir veya bir iş arkadaşının ilerlemesi için heyecan gösterebilirsin.

– Akşam

1.İlerlemeni Düşün

Ailen veya arkadaşlarınla o gün akşam yemeğinde yaşadığın keyifli şeyler hakkında konuş. Onlara, gecenin geri kalanında ve hatta ertesi gün neyi başarmak istediklerini anlat.

2.Meditasyon Yapmak

Akşam birkaç dakika meditasyon yap. Evinde gözlerini kapatabileceğin ve nefesine odaklanabileceğin sessiz bir alan bul. Vücudundaki her kasın gevşediğini hisset ve rahatlık hissinin içine akmasına izin ver. Bunu 5 dakika veya daha kısa sürede yapabilirsin.

3.Bir Şükretme Günlüğü Tut

Uyumadan önce, gün içinde meydana gelen olumlu şeyleri bir günlüğe kaydet. Bir müşteri için bir sorunu çözmek veya patronun tarafından bir terfi için aday gösterilmek gibi minnettar olduğun her şeyi yaz.

Çekim Yasası Hakkındaki Gerçek

Hayatın sana verdiği şeyle gitmek ya da şansına güvenmek zorunda değilsin. Yaşam, Çekim Yasası ile olmasını istediğin şekilde şekillendirilebilir.

Sen bir sanatçısın ve hayat senin tuvalin. Düşüncelerin fırçalardır ve boya, başyapıtını yaratmak için kullandığın eylemlerdir.

Farkında olmayabilirsin, ancak zaten olumlamaları kullanıyorsun. Ne zaman bir şey umarsan ya da daha iyi bir hayat hayal edersen, düşüncelerinle bir değişiklik yaratıyorsun.

Your Page Title

Başarıyı çekmek, sadece odaklanmanı güçlendirme ve tutarlı olma meselesidir.