Aura Temizliği: Auranı Temizlemenin Yolları

Aura temizliği kolay olabilir.

Bazen kendini tükenmiş, stresli, aşırı duygusal ve ilhamsız hissetmen normaldir. Auranı temizlemek, auranı tam ve mükemmel sağlığına döndürmek için yapılacak harika bir şey olabilir.

Auranı bakımlı ve temiz tutmak, duygusal, ruhsal ve zihinsel sağlığını en iyi durumda tutabilir.

Auran, etrafındaki tüm titreşim enerjilerini toplayabilen bir mıknatıs gibidir. Enerji alanını daha az dengeli hale getiren ve hatta auranın akışında tıkanmalara neden olan negatif enerjileri barındırabilir.

Parçalanma, stres ve parlaklık kaybı gösterebilir ve auran bu istenmeyen enerjilere sahip olduğunda, dengesiz, yorgun, halsiz, endişeli, depresif ve hatta hasta hissedebilirsin. Bu nedenle, kendini negatif enerjilerden ve yabancı titreşimlerden kurtarmak için auranı temizlemen önemlidir. Auranı temizlemek seni daha mutlu, daha canlı, daha net ve daha dengeli hissettirebilir.


Auranı Neden Temizlemen Gerekiyor?

Auran bedeninin ötesine geçer ve çevrendeki fiziksel nesneler ve insanlarla temas kurar. Temas kurduğun insanlar ve nesneler, etraflarında her zaman iyi bir enerji alanına sahip değildir. Böylece auran, enerji alanını etkileyebilecek bu negatif enerjinin çoğunu toplayabilir.

Auranı temiz, sağlıklı ve güçlü tutmak, kendini daha enerjik ve ruhsal olarak daha uyumlu hissetmeni sağlar. Aynı zamanda sana hayata dair daha olumlu bir bakış açısı sağlayabilir.

Öte yandan, auran stresli olduğunda ve psişik enkazla karıştırıldığında, uyuşuk, endişeli, zayıf ve genel olarak daha olumsuz hissedebilirsin.

Stresli bir aurik alanın olduğunda yapman gereken, yeniden başlatmak ve auranı iyice temizleyerek sağlıklı bir aurik duruma sahip olduğundan emin olmaktır. Auranı düzgün bir şekilde temizlemek için bazı teknikler uygulayabilirsin. Bunları uygulayarak, günlük yaşamında nasıl hissettiğini etkileyebilecek daha sağlıklı bir aura ile yaşayabilirsin.


Zihinsel Temizlik

Çevrendeki tüm negatif enerjilerden kurtulmayı gözünde canlandırarak auranı temizleyebilirsin. Sessiz ve dikkat dağınıklığı olmayan bir alanda rahatça otur ve nefes egzersizleri yaparak yaklaşık 15 dakika rahatlamana izin ver. Bilinçli kal ve nefesinin farkında ol. Tamamen rahatlamış hissettiğinde, hayal gücünde beyaz bir ışık oluşturmaya çalış ve beyaz ışığın seni çevrelemesine izin ver. Işığın ayak parmaklarının altından başının üstüne doğru akmasına izin ver, sonra yukarı ve aşağı hareket ettiğini hayal et. Bu teknik, auranı temizlemenin en iyi yollarından biridir ve kendini daha canlı hissetmeni sağlayabilir.


Vücudunu Güneş Işığı İle Çevrele

Güneş ışığında biraz zaman geçirmek auran için iyi olabilir. Güneş ışığı, duyularını beslerken auranı besleyebilir ve genişletebilir. Kendini daha mutlu, daha enerjik ve iyimser hissettirebilir. Kendini güneş ışığı ile çevrelemene izin ver ve bunun auranı nasıl etkileyeceğini gör.


Doğada Zaman Geçir

Auranı temizlemenin en iyi tekniklerinden biri kendini doğaya daldırmaktır. Doğa, doğal şifalı bitkiler, çiçekler, kristaller, mineraller, kokular ve malzemelerle doludur. Sadece elektromanyetik enerjiden koparak ve bu doğal ortama tamamen dalmana izin vererek, auranı toksinlerden arındırabilir ve pozitif durumuna geri döndürebilir.

Bu teknik için çok fazla hazırlanmana gerek yok. Sadece zaman ayırman, derin nefes alman ve doğa ile doğrudan temasa geçmen gerekiyor. Bir ormanda yürüyüşe çıkabilir, kaplıca veya gölde tek başına yüzebilirsin. Doğal ortamınla bağlantı kurarak, auranı otomatik olarak iyileştirebilirsin.

Doğa ile doğal bir kaçış yaşarken, yeryüzüne yakınlaşmaya çalış. Çiçeklerin kokusunu alabilir, ağaçları kucaklayabilir, çıplak ayakla yürüyebilir veya enerji veren bir noktada meditasyon yapabilirsin. Çevrendeki enerji alanlarıyla bağlantını güçlendirmeye çalış ve ne kadar hafif ve sağlıklı olduğunu hisset.

Auran kendi enerji alanındır. Genel olarak hayata bakışın dahil olmak üzere düşüncelerini ve duygularını yansıtabilir. Auran net olduğunda, kendini enerjik ve ruhsal olarak daha korunmuş hissedeceksin. Daha dengeli duyguların var ve hayatta arzu ettiğin her şeyi gerçekleştirmek daha kolay.

Auranı düzenli olarak temizlemek, genel enerji alanını korumanın ve onu herhangi bir dengesizlikten ve geçmiş takıntılardan arındırmanın harika bir yolu olabilir. Gün boyunca çok fazla negatif enerji toplamak normaldir, ancak sağlıklı ve duygusal olarak dengeli kalmanı sağlamak için auranı pozitif durumda tuttuğundan emin ol.

Your Page Title

Aura temizliği sadece daha dengeli hissetmene izin vermekle kalmaz, aynı zamanda hayatını tam potansiyeline göre yaşamanı sağlar.