Bu Renklerdeki Cüzdanları Kullanmanız Parayı Çekmenize Yardımcı Olacaktır

Cüzdanımızın renginin para ve servet hakkındaki düşüncelerimizi yansıttığı ortaya çıktı. Ama iyi haber şu ki, cüzdanınızı para mıknatısına dönüştürebilirsiniz!

O halde cüzdanınızın renginin sizin hakkınızda ne dediğini öğrenelim!

1. Kırmızı

Kırmızı, feng shui’deki en hayırlı ve mutlu renktir. Ateş elementini sembolize eder. Bazı insanlar kırmızının cüzdan için çok parlak bir renk olduğunu düşünüyor. Bu durumda kırmızı ya da kırmızımsı siyah bir cüzdan kullanmanızda fayda var.

2. Siyah ve Mavi

Siyah ve mavi, su elementinin renkleridir. Su, feng shui de paranızla da ilişkilendirilir. Özellikle siyah renk cüzdanınıza parayı çekiyor. Herhangi bir satın alma işlemi için her açtığınızda, belirli hislere neden olur ve serveti çeker.

3.Yeşil

Bu renk büyüme ve yaşamın pozitifliği ile ilişkilidir. Yeşil ayrıca zenginlik çeker. Bu renk, işletme sahibi olan kişilere ayrıca bir şans getiriyor. Özgün fikirlerin ve yaratıcılığın sayısını arttırıyor.

4. Sarı, Kahverengi ve Bej

Bu renkler servetinize istikrar kazandırır ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olur. Bu renkler aynı zamanda paranızı da korur. Çok fazla harcama yaparsanız, kahverengi cüzdanınız sizi uyaracaktır.

Your Page Title

5. Beyaz, Gri, Gümüş veya Altın

Bunlar metalik elementlerin renkleridir. Bu renkler aynı zamanda zenginliğinizi korur, istikrarlı ve kalıcı hale getirir. Altın her zaman lüks ile ilişkilidir. Demek ki artık altın cüzdanların size lüks bir hayat verebileceğini biliyorsunuz!