Negatif Enerjili Bir Evde Yaşadığınızı Gösteren 9 İşaret

Milyonlarca insan filmlere veya hayalet hikayelerine bayılır. Ama çok az insan, başka dünya güçleri olan bir evde yaşamak ister. Evinizin, ev sahibinin ve aile üyelerinin hayatını olumsuz yönde etkileyebilecek ve hatta evin mutsuzluğunu çekebilecek “yabancı” ve negatif enerji ile dolu olduğunu nasıl anlayabilirsiniz. Bu yazıda evinizde negatif enerjinin olduğunu gösteren 9 işaretten bahsedeceğiz.

1. Diğer insanlarda kötü enerji görüyorsunuz. Evinizde “kötülük” saklanıyorsa, her misafirinizi kötü bir şey olarak algılamaya başlayacaksınız. Evinizin negatif enerjisi, tüm yaşam için olumsuz bir tutum geliştiriyor. Bazen tamamen mantıksız. Bu duyguya yenik düşerseniz, tüm dünyayı siyah renkte görmeye başlarsınız.

2. Daha önce olmayan uyku problemleri yaşamaya başladınız. Ve iş sağlıkta değil, aslında kafanızın bazı kasvetli düşüncelerle tıkanmış olması. Onlar arasında gezinip bir çözüm bulmaya çalışırken, onunla yatarsınız. Ve sonuç olarak, gecenin yarısına kadar hatta sabaha kadar uyuyamazsınız.

3. Evi temizleyemezsiniz. Daha önce daireyi düzeltmek için haftada yeterli saatiniz var. Ve şimdi günlük temizlik, konutları düzene sokmak için yardımcı olmuyor. Fakat mesele şu ki, evinizin negatif enerjisi konsantre olmanıza izin vermez, bu da kafanızdaki düzensizliğe yol açar. Ve önemsiz şey neredeyse imkansız bir görev haline gelir.

4. Kendinizi diğer insanlarla karşılaştırmaya ve nedensiz bir şekilde kıskanmaya başlıyorsunuz. İnsanların içinde olmayan bir şeyi fark ediyorsunuz. Ama daha önce bu sizi rahatsız etmiyordu, ama şimdi bu duygu ağır bir yük yaratıyor ve size huzur vermiyor.

5. Kötü rüyalar görmeye başlarsınız. Uykusuzlukla mücadeleden sonra, uyuyakaldığınızda da kolaylaşmaz. Evinizdeki negatif enerji gece bile sizi bırakmaz. Kabuslar görmenize, ter içinde ve güçlü bir kalp atışıyla uyanmanızı sağlar. Bu tür rüyalar “seri” ye dönerse, evinizde her şeyin “saf” olmadığı anlamına gelir.

6. Sonsuz depresyondan kurtulamazsınız.Bu sizin evinizde negatif enerji olduğuna dair bir başka kanıttır.

7.Eğer her şeyi başarmayı bıraktıysanız.. Daha önce sıkı grafiklerle her şeyi yapmayı başarabildiyseniz ve şimdi her şey elinizden düşerse, sebebinizi (evinizde de dahil) arayın. İçine yerleşmiş olan negatif enerji, zihninizi negatif ve dikkat dağıtıcı şeylerle doldurur. Sonuç olarak, şimdi kolayca yönetmek için kullandığınız şey gerçek işkenceye dönüşüyor.

8.Karamsar biri olmaya başladınız. Eğer daha önce dünyayı cesurca ve kolay bir şekilde izlediyseniz ve şimdi kendinizi işe yaramaz biri olarak görüyorsanız, bu kötü bir şeydir – yani birisinin üzerinizde güçlü bir olumsuz etkisi vardır. Ve bu “birisi” kendi eviniz bile olabilir.

Your Page Title

9. Değişen ruh hali. Hareket halindeyken planlarınızı değiştirirseniz, bir şeyi alıp vazgeçip sonra bir başkasını alırsanız ve sonunda hiçbir şey yapmazsanız, bu, kaosun başınızda olduğu anlamına gelir. Ve bunun suçu, negatif enerjiye doymuş olmanız olabilir.