Evren Tüm İsteklerinizi Yerine Getirir

Tüm dileklerimizin gerçekleştiğini hiç düşündünüz mü? Evet, evet, TÜM dilekler gerçekleşir. Birçoğumuzun arzularımızı yanlış formüle etmesi veya hiçbir şey istemememiz başka bir konudur.

Bu ifadeye ilk tepkinizin hemen tartışmak olduğunu anlıyorum. Kazayı, hastalığı düşünmedim ve herhangi bir sorun beklemiyordum. Her zaman mutluluk, sağlık, esenlik hayal etmişimdir.

Bu dünyada, inanmak istesek de istemesek de her şey canlıdır. Düşüncelerimiz de canlıdır. Evren düşüncelerimizi enerji dürtüleri olarak kaydeder ve bunların uygulanmasını kesinlikle gözlemler. Evren arzularımızı yerine getirir ve biz onu sevgimizle “besleriz”. Sıkı bir değişim söz konusudur ve eğer bir zincir çökerse, diğerleri de çöker. Mesele şu ki, Evren ‘gürültülü kelimeleri’, ‘evet’ veya ‘hayır’ kelimelerini anlamıyor. Onun için ‘olumlu’ veya ‘olumsuz’, ‘korku’ veya neşe ‘gibi duygusal kavramlar yok, bunların hepsi düşüncemize ne kadar enerji kattığımıza bağlı. Çoğu zaman bir şeyler düşündüğümüz ve aynı zamanda korktuğumuz oluyor. Korku o kadar güçlüydü ve enerjimizin o kadar güçlü bir şekilde yükselmesine yol açtı ki, düşünce kafamızda bir saniyeliğine parlamasına rağmen, Evren bunu göz ardı edilemeyecek bir düzen olarak duydu.

Örneğin, sık sık böyle düşünürsünüz …

‘Şimdi zor bir zaman, iyi bir iş bulmak zor, bir daire için para biriktirmek zor ve gerçekten bir daire satın almak imkansız.’ Ve yanlış yerleştirilmiş hayatımızla ilgili şikayetler var, kocalarımızı, eşlerimizi, akrabalarımızı azarlıyoruz, etrafımızdaki her şey kötü ve istediğimiz gibi değil.

Evren sizin için emrettiğiniz şeyi yapacak, yani – ‘zor zamanlar’, ‘iş bulmak zor’, ‘bir daire için biriktirmek zor’, ‘bir daire satın almak imkansız’, ‘her şeyi yanlış yapan akrabalar ve eşler’ size daha yakın olacak. Ve düşüncenin gücüyle arzuların yerine getirilmesinde başarısız olan hayatı tabakta sunacak.

Yani, kendinize göre yaşayacağınız bir program yaratıyorsunuz.

Hayatınızı daha iyi hale getirmek için ne yapmalısınız?

Geçmişimizde, bugünümüzde yaşayan ve geleceğimize çektiğimiz “eğer” kelimesiyle sık sık engelleniyoruz.

Durun! Bunun hayatınızda hiç gerçekleşmediğini hayal edin.

Şu sorulara dürüstçe cevap verin:

Gerçekten ne istiyorsun?

Uyum ve mutluluk içinde yaşamanızı sağlayan nedir?

Sihirli bir değneğiniz olsaydı, kendiniz için ne yapardınız?

Yeni neşeli geleceğinizi hayal edin.

Ne hayal ediyorsunuz

Bir yılda ne almak istersiniz?

Ve unutmayın, Evren, ruhunuzda gösterdiğiniz sevgi karşılığında arzularımızı bahşeder. Kimin için olduğu önemli değil doğa, canlılar, işler, mekanizmalar. Ne kadar çok sevginiz olursa, düşündüğünüz şeyler o kadar hızlı gerçekleşir.

Şimdi rüya görmenize izin verin. Her şeyi arzularınız ZATEN GERÇEK OLUYOR gibi sunun. Kaderinize şükürler olsun, sizi şimdi olduğunuz kişi yaptı. Arzularınızı yerine getiren Evrene teşekkür edin, böyle büyülü bir dünya yarattığı için Allah’a teşekkür edin, bu dünyada doğmanıza izin verdiği için anne ve babanıza teşekkür edin. Doğduğunuz ve olduğunuz kişi için kendinize teşekkür edin.

Olumlu düşünmeyi öğrenin.

Kendinize, üzüntünün olmadığı yeni bir yaşam yaratın.

Your Page Title

Unutmayın, siz bir sihirbazsınız, hepsi tavrınıza bağlı. Kaderinizden ve kendinizden sorumlusunuz ve hayatınızı daha iyi hale getirmek için yeterli güce sahipsiniz.