Evren Sizi Duyar Ve Umursar, Bu Yüzden Uyarı İşaretleri Gönderir. Evrenden Gelen Garip Uyarı İşaretlerini Asla Göz Ardı Etmeyin

Çoğu insan hayatımızın tesadüflerle dolu olduğunu düşünüyor. Ama durum böyle değildir. En azından bir dakikalığına sezgilerinizin sesini durdurup dinlerseniz, hayatımızda olan her şeyin bir tesadüften uzak olduğunu, seçimlerimizin ve eylemlerimizin sonuçları olduğunu hemen anlayacaksınız.

Büyük olasılıkla, belirli bir anda kendi yolunu seçtiğini çok az kişi anlıyor, ancak Evren her zaman bizi izliyor ve uyarı işaretleri gönderiyor. Bu işaretlerin temel amacı, bir kişiyi yanlış yolda olduğu konusunda uyarmak ve sorunlarının üstesinde gelmelerinde yardımcı olmaktır. Aynı şekilde, Evren bize doğru yolu bulduğumuzun sinyallerini de veriyor, sanki bize ‘Korkma, her şey doğru, ilerlemelisin diyor.

Evrenin uyarı işaretleri, çeşitli hoş olmayan koşullar veya olaylarda kendini gösterebilir. Bu tür işaretler, bir kişinin enerjisine anlaşılmaz bir şey olduğunu gösterir: düşük titreşim frekanslarına yönlendirilebilir veya o an sadece durgundur.

Bir kişinin düşüncelerinin artık yalnızca olumsuz duygulara odaklanması mümkündür. Bu nedenle, hayatta her şeyin istediğiniz gibi ve plana göre gitmemesine şaşıracak bir şey yoktur. Belki bir dizi başarısızlık ve sıkıntı yaşıyorsunuzdur.

Ya da bir kişi daha yüksek frekanslarda titreşmeye başladığında, o zaman hayatı ve günlük işleri hemen ayarlanır. Tüm durumlar tam anlamıyla yukarıya çıkar ve şans size eşlik eder. Bu sadece tek bir anlama gelebilir – kişinin doğru yolda olduğu. Bu nedenle, kendinizi sadece iyi ve olumlu düşünceye odaklayarak titreşim enerjisini artırmak son derece önemlidir.

Her insan bunu yapabilir, yüksek titreşim frekansının rezonansında olmasına izin verebilir. Ama sürekli olarak yüksek titreşimde kalmak oldukça zor olabilir.

Bu nedenle, bir kişinin titreşiminin düşmesi ve her konuda şanssız olması şaşırtıcı değildir. Ancak vaktinden önce paniğe gerek yok, çünkü Evren her zaman bizi uyarabilecek işaretler göndererek bize yardım etmeye çalışacaktır. Bir kişi Evreni dinlediği sürece sorun yoktur, çünkü ona o kişinin hayatta yanlış yolu seçtiğini söylemeye çalışıyor.

Dikkat ve farkındalıkla sizi uyaran işaretleri kabul etmeye çalışın. Dikkatinize değer işaretlerin bir listesini aşağıda bulabilirsiniz:

Aniden bir nesneye ayak parmağınızı çarparsınız

Trafik sıkışıklığına sıkıca takılırsınız

Yan tarafınızdan sık sık hoş olmayan bakışlar görürsünüz.

Aniden yaralanırsınız;

Aklınıza bile gelmeyen öngörülemeyen giderleriniz ve harcamalarınız vardır;

Sevdiklerinizle çatışmalar yaşarsınız;

Aniden hastalanırsınız

Şiddetli baş ağrısı yaşarsınız;

Aniden hoş olmayan bir tat veya ses hissetmeye başlarsınız.

Bu sinyaller, Evrenden gelen uyarı işaretleri olarak algılanmalıdır; bu, kişinin konsantre olması ve enerjisinin daha yüksek titreşim frekanslarına ayarlanması gerektiğini ima eder. Kendinizi yukarıdaki işaretler arasında bulmayı başardıysanız, o zaman durmalı ve yolunuzu değiştirmelisiniz.

Şu anda meşgul olduğunuz projelerinizden herhangi biri üzerinde çalışmayı bırakın. Kendinizi tüm dikkatinizi çeken ve huzur içinde yaşamanıza izin vermeyen düşüncelerinize odaklamayın. Belki de sizi doğru yoldan çıkarmaya çalışan bu düşüncelerdir.

Bu nedenle derin bir nefes almanız ve kendinizi bu durumdan soyutlamanız gerekiyor. Mümkünse meditasyon yapmak size yardımcı olabilir. Uyarı işaretlerine hızla yanıt vermeyi ve gereken her şeyi yapmayı başarırsanız, Evren doğru yolu bulmanıza yardımcı olacaktır.

Önemli bir nokta: Uyarı işaretlerine takılmayın. Bunu fark etmeyi başardıysanız, sadece davranışlarınızı ve düşüncelerinizi düzeltin.

Sonuçta, bir kişi Evrenden gelen işaretlerde konuşmaya, analitik ve analize girmeye çalıştığında, titreşimlerinin enerjisi azalır. Bu nedenle, Evrenin bize gösterdiği işaretleri takip etmek yeterlidir.

Evrenden gelen mesajları doğru anlayıp anlamadığınızı anlamanın en doğru yolu kalbiniz ve ruhunuzdur, sadece onları dinleyin.

Your Page Title

Tüm duygularınız, düşünceleriniz ve eylemleriniz ruhunuzla rezonans içinde olmalıdır. Doğru yaşam yolunda yürümenin tek yolu budur.