İstediklerini Hayatına Çekmene Yardımcı Olacak 5 Basit Adım

 

İstediklerini hayatına çekmene yardımcı olacak 5 basit adım:

1. Yapabileceğine İnan

Tezahür etmek, “kasıtlı olarak istediğini yaratmak” anlamına gelir.” Kolaylıkla tezahür etmenin en önemli yanı, yapabileceğine inanmaktır. Zaten gerçekleşmiş olan şeyleri tanıyarak ve adlandırarak başla: hayatında sevdiğin şeyler gibi… Hayatında zaten başarılar elde ettiğini kabul et.

Kolaylıkla tezahür etmek, yapabileceğine inanmaktır.

Hayatınla ilgili sevdiğin şeyi başardığında, her şeyin basit bir arzuyla başladığını fark edersin. Herkesin arzuları vardır ve herkesin bu arzulara ulaşma gücü vardır! İster bir iş ister bir çift ayakkabı olsun, bir noktada niyete yol açan bir arzu vardı ve bu niyet başarıya yol açtı. Gördün mü, daha önce yaptın – tekrar yapabilirsin!

2. Küçük Başarılarla Başla

Küçük başarılar elde etmek için birkaç gün ayır. Bir fincan kahve istediğini söyle. Kendine bir fincan kahve al! Bu küçük bir başarı. Sadece düşünmek hayal kırıklığı yaratacaktır. Bu yüzden hissetmen gerek.

Bazı küçük başarılar elde ettiğinde, kendine daha fazla inanmaya başlayacaksın ve sonunda istediğin iş, istediğin ev veya istediğin ilişki gibi daha büyük şeylere geçebilirsin.

3. Destek Kazan

Her gün kendin hakkında sevdiğin 100 şeyi söyle…

İnsanlar destekle daha iyisini yaratır. Olumsuzluğun arkadaşlıklarını ve konuşmalarını etkilemesine izin vermek yerine, arkadaşlarınla ne kadar değerli olduğunu gerçekten yansıtan konuşmalar yap!

Hayallerini talep etmeli, kendin hakkında güvenle konuşmalı, her gün ruhun hakkında ve sevdiğin şeyler hakkında konuşmalısın. Arkadaşlarınla hayatta neyi sevdiğiniz hakkında konuşmalar yapın. Genel olarak aşk hakkında konuş. Pozitiflikle konuş, kendini sevgi ve olumlu ilişkilerle kuşat. Eğer biri moral bozucuysa, o konuşmadan uzaklaş.

4. Kendini Sevmeye Çalış

Kalbinin şöminesini besle. Arzu Ettiğin şeyi aramak yerine, sadece kendi ruhunu beslemeye devam et ve kendini sev. Kendi ruhuna ve bedenine bağlı kal, kim olduğunu sev ve sana bağlanan herkesin de seni seveceğini bil.

Hayalini gerçekleştirmek için her gün kendin hakkında sevdiğin 100 şeyi söyle. Rüyanı her iddia ettiğinde, ona bir kalp atışı veriyorsun. Büyüyen bir bitki gibidir – onu toprağa ekersin ve büyümesinin her yönünü yönetmek zorunda kalmadan çıkar.

Hayal gücünü açman gerekiyor!

5. Rüyanı Adlandır

Bazıları hayallerini başarısızlık korkusuyla adlandırmaktan bile korkuyor. Kendine sor, “Bundan sonra ne deneyimlemek isterim?” Bu, “Her gün işimde bir mutluluk ve tatmin duygusu yaşamayı çok isterim” veya “Bir ilişkide güvende ve derinden bağlı hissetmeyi çok isterim” gibi bir duygu olabilir.”

Your Page Title (#satışortaklığı)

Maddi bir şey olabilir, “İstediğim eve sahip olma hissini yaşamak isterim.” Bunun için hayal gücünü açman gerekiyor! Başkasının rüyasına değil, kendi rüyana isim verdiğinden emin ol.