Bileğinizdeki Siyah İplik Bir Tılsımdır: Siyah İplik Ne Anlama Geliyor Ve Nasıl Doğru Takılmalı

Birçoğunuz, iyi şans getiren kırmızı ipliği duymuştur. Bu kez, farklı ama daha az kullanışlı özelliklere sahip siyah bir iplik hakkında konuşacağız.

Pek çok şanslı tılsım var, ancak en güçlülerinden biri siyah ipliktir. Onunla istediğinizi elde etmek çok daha kolay olacaktır. Çünkü çözülemeyen zorluklar, kötü niyetliler ve sorunlarla daha az karşılaşılacaksınız.

Siyah İplik Nelere Yardımcı Olur?

Bileğinizdeki siyah ipliğin herhangi bir kötülüğe karşı en güçlü tılsım olduğunu hemen belirtilmek isterim. Biyoenerji içerisindeki siyah renk kararlılık, konsantrasyon ve sakinlik anlamına gelir. Ek olarak siyah, negatif dalgaların geçmesine izin vermeyen bir tür engel olarak kabul edilir. Bu nedenle tılsım taşlarının çoğu siyahtır. Bu arada, siyah ipliğin en iyi uyumlu olduğu taşlar Obsidiyen, Siyah İnciler, Akik, Opal, Hematit ve Morion taşlarıdır.

Bileğinizdeki siyah iplik, koruyucu enerji işlevine sahip olan gümüş takılarla uyumludur. Mükemmel bir kombinasyon için siyah bir iplikle birlikte gümüş veya bakırdan yapılmış bir bilekliktir.

Siyah iplik öncelikle kişiyi nazardan korur. Nazar kasıtsız olabilir. Pek çok insanın başkalarını etkileyen, ruh hali, şans ve hatta sağlıkla ilgili sorunlara neden olan çok güçlü bir negatif enerjisi vardır.

Siyah iplik, düşmanlara karşı korur. Bu, koruyucu eyleminin çok önemli bir bileşenidir, çünkü çevremizden kimin düşmanımız veya gizli bir kötü niyetli olduğunu her zaman bilmiyoruz. Siyah iplik, bu tür insanları tespit etmeye ve kimin daha uzakta olması gerektiğini anlamaya yardımcı olur. Ayrıca siyah iplik, enerji vampirlerinin saldırılarını püskürtmeye de yardımcı olur. Bu tür insanlar gücünüzü ve enerjinizi alırlar ve genellikle fark edilmeden hareket ederler.

Siyah iplik sezgiyi geliştirir ve zihni temizler. Altıncı his, herhangi bir kişi için çok önemli bir başarı unsurudur. Siyah renk, zihnin bir kişiye doğru ipuçlarını vermesine yardımcı olur. Siyah iplik, kullanıcının doğru ve önemli kararları çok daha hızlı verebilmesi için bunu yapabilir.

Doğru Bir Siyah İplik Nasıl Olmalıdır

Hatırlanması gereken ilk şey siyah iplik malzemesidir. Sentetik suni kumaş değil yün veya pamuk olmalıdır. Böyle bir ipliğin bir parçasını alıp kesebilirsiniz. Böylece faydalı olacaktır, ancak siyah ipliğin düzgün çalışmasını sağlamak için özel ritüeller kullanmalısınız.

Siyah doğal bir iplikten güçlü bir koruyucu tılsım yapmak için onu yeniden şarj etmek önemlidir. Ay ve Güneş bir enerji kaynağı olarak hareket edebilir. İpliği, gündönümü ve ekinoks gününde Dolunay’a yükleyebilirsiniz.

Bir parça siyah iplik, bir mum ve iki aynaya ihtiyacınız olacak. Dolunay günü veya güneş enerjisinin özellikle güçlü olduğu gün olmasıdır. Karşılıklı iki ayna koyuyoruz. Bu, çok güçlü enerji akışlarının olduğu bir alan yaratır. Aynaların arasına iplik koyup bir mumu yakın.

Bundan sonra, ipliğin uçlarını bir mumla hafifçe yakmanız gerekir. Bu eylem, alınan enerjiyi sabitleyecek ve dışarı çıkmasına izin vermeyecek şekilde içeride tutacaktır. Bundan sonra ritüel tamamlanmış sayılabilir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Siyah İplik Nasıl Kullanılır

İpliği takmak için çözemeyeceğiniz düğümler atmamalısınız. Düğümü daha sonra çözebileceğinizden eminseniz, düğümlü bir şekilde bağlayabilirsiniz. Ateşin yaktığı uçları keserseniz, yeniden yapmanız gerekir.