Herhangi Bir Durumu Düzeltmek İçin Hooponopono Tekniğini Kullanın

Hooponopono (yerli Hawaii uluslarının diline “düzen ver” veya “sorunu çöz” olarak tercüme edilir) hayatınızı değiştirebileceğiniz basit bir yöntemdir. Hawaiili şaman Nalamaku Simeone sayesinde ortaya çıktı ve “Sınırsız Yaşam” adlı kitabın yayınlanmasından sonra bir fenomen haline dönüştü. Joe Vitale.

Teknolojinin temeli, hayatımızda olanlar için tam sorumluluk almaktır. Tüm olaylar kendimize çeker ve gerçekleştiririz. Ve buna göre, etrafımızdaki dünyayı değiştirmek bize kalmıştır.

Bir şey oluşturmadan önce, gereksiz zihinsel tutumlar konusundaki fikrinizi silmeniz, hafızanızda ve bilinçaltınızda biriktirilenleri çok uzun süre dönüştürmeniz gerekir. Hooponopono’nun ihtiyacı olan da bu. Yöntemin özü çok basittir ve dört ana ifadenin tekrarından oluşur:

Seni seviyorum

Çok özür dilerim

Affet beni

Teşekkür ederim

Bu sözler gerçekten büyülü olarak adlandırılabilir: onları uygulayan bir kişinin yaşamını kesin olarak dönüştürmez, arındırır ve eski olumsuzluklara yer olmadığı yeni frekanslara uyum sağlar.

Her şey bu tekniğin yardımı ile çözülebilir: insanlarla ilişkiler, kendinizle olan ilişkiler, olumsuz bir yaşam durumu ve hatta vücudun hasta bir kısmı. Sadece bu vakaların her birinde kiminle ya da neyle temas ettiğinizi tam olarak hatırlamalısınız.

Ek olarak, bu kelimelerin nasıl hissedildiği konusuda çok önemlidir: Tekniği uygularken ifadelerin her birinin duygularını derinden tecrübe ederseniz maksimum etki elde edebilirsiniz. Bununla birlikte, bunları telaffuz etmek ve zihinsel olarak umutsuzluk, saldırganlık veya üzüntü içinde olması durumunda, Hooponopono yalnızca etkisiz kalmayacak, hatta yıkıcı duyguları yansıtabilecek ve çoğaltabilecektir.

Farklı şekillerde pratik yapabilirsiniz:

Bir meditasyon olarak: bu durumda, rahatça oturmalı, arka planda sakin, hoş müzikler açmalı, derin nefes almalı ve daha önce belirtilen cümleleri 10-20 dakika boyunca tekrarlayarak bu sorunlara dikkat etmelisiniz.

Bir yaşam tarzı olarak, başlangıçta Hooponopono’nun bir insanın hayatına tam olarak entegre edilmesi gerektiğine inanılıyor. Böylece bu sözcükler yavaş yavaş bilinçaltı bir seviyeye, hatta gecenin ortasında uyandığınızda bile, aklınıza ilk bu sözler gelecek. Bununla birlikte, bu yöntem herkes için değildir ve her zaman faydalı olmayabilir, bu nedenle, her şeyden önce kendi hislerinize göre kullanma seçeneklerini seçmeniz gerekir.

Bu iyileştirme yöntemini oluşturan şamanın bir öğrencisi olan Dr. Hugh Lin, hayatında bu yöntemi deneyen ilk kişidir. Psikiyatr olarak, en şiddetli psikiyatri hastanesinde çalışmaya başlamış, yatalak insanların umutsuzca hastalanmısına şahit olmuştu. Hugh Lin, kendisi için nasıl korkunç bir gerçeklik yarattığını analiz etmeye başladı ve ofisinde otururken, Hooponopono yöntemini önce kendisinde, sonra da hastalarında uygulamaya başladı.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Bölümdeki vakalar yavaş yavaş düzeldi ve hastane bir süre sonra kapatıldı, çünkü içindeki hastalar taburcu edildi.