Bu 4 Soruya “EVET” Cevabı Verdiyseniz, İkiz Alevinizle Tanışmışsınız Demektir

ikiz alev
ikiz alev

Bugüne kadar ikiz alevinizle tanışıp tanışmadığınızı hiç merak ettiniz mi?

Burada bu büyülü karşılaşmayı yaşayıp yaşamadığınızı anlamanıza yardımcı olacak 4 temel soru bulunmaktadır.

Ancak sorulara geçmeden önce birkaç şeyi bilmenizde fayda var:

DOĞDUĞUNUZDA RUHUNUZ İKİ AYRI BÖLÜME AYRILIR:

Bilmelisiniz ki, her canlının ruhu doğumdan itibaren ikiye ayrılır, böylece özünden yayılan şevk yarıya iner.

Bu yüzden ikiz alevinizle tanışmak çok önemlidir.

Aslında ilk günkü kadar yoğun bir şekilde yanmanın mümkün olması da o görüşme sayesinde olacaktır.

Ama neden ruhumuz doğduğumuz anda iki tek parçaya bölünmüştür?

Temel olarak, onu çevreleyen narin vücut tarafından tolere edilemeyecek kadar yoğun bir frekansta titreştiği için. Bu nedenle, bedenimizi bir çıkmaza sokmamak ve bedenin ani ölümünden kaçınmak için, yüksek benliğimiz ikiye bölünmek zorunda kalır.

İKİZ ALEVİNİZLE TANIŞTIĞINIZI ANLAYACAĞINIZ 4 SORU:

1- HAYATINIZI PAYLAŞTIĞINIZ İNSAN SİZİN DAHA İYİ BİR BİREY OLMANIZI SAĞLIYOR MU?

İkiz alevinizle tanıştıysanız, değişmekten kendinizi alamazsınız. Bu büyülü karşılaşma, aslında, zihinsel planlarınızda bir tahribat yaratır ve bu nedenle, eylemlerinizin mekanikliği şiddetli bir kesintiye uğrar.

İçsel realitenize göre her şey değişir, ama şüphesiz daha iyiye doğru. Düşünceleriniz artık kendinize odaklanmıyor, birden çok yöne doğru geziniyor. Daha önce görmediklerinizi görüp, daha önce duymadıklarınızı duyarsınız.

O andan itibaren davranışlarınız her zaman özbenliğinizi kucaklayacaktır. O fantastik karşılaşma sayesinde yaşam enerjinizin alevi yanar ve o noktada sıcaklığı sayesinde yaşam motivasyonunuzu ve yaşama şevkinizi artırabilir.

2- ONU TANIDIĞINIZDAN BERİ MUTLU MUSUNUZ?

İkiz alevinizle tanışmak, çok uğraşsanız bile gerçekten gizlenemez. Bu gerçekleştiğinde, önlenemez bir pozitiflik sizi alt eder ve sizi en konuşkan halinize dönüştürür, böylece arkadaşlarınızla ve ailenizle bu konuyu konuşmaya teşvik eder.

Sadece gözlerinin görüntüsü ve ses tonu, yüz kaslarınızın hareketini kontrol edemeden bile sizi gülümsetiyor. Bu kişinin gelişiyle her şey anlamlı olduğu kadar renk de kazanmıştır.

3- SİZİNLE BENZER FİZİKSEL ÖZELLİKLERE SAHİP Mİ?

Evet, alevimiz bizimkine benzer fiziksel özelliklere sahip. Yüz hatları, ama her şeyden önce gözler ve bakış aslında çok benzer. Bunun nedeni, alevlerin konuşmak zorunda kalmadan bile birbirleriyle iletişim kurmasıdır.

Sadece birbirinize bakmak, manyetik bir çekimi tetiklemek ve garip bir zaman durdurma hissini yaşamak için yeterlidir.

4- YAKINDA OLDUĞUNUZDA SIKLIKLA TUHAF OLGULAR OLUYOR MU?

Alevinizle tanıştığınız andan itibaren, vücudunuzun bazı bölgelerine dokunduğunuzda şok veya ani bayılmalar gibi garip fenomenler büyük bir frekansla tetiklenmeye başlar.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Bunun nedeni, birbirine yakın olan enerjinin, belirli bir anlamda çevredeki gerçekliği bile koşullandıracak kadar yoğun bir şekilde akmaya başlamasıdır.