“Psişik Bağlantı” Nedir, Siz ve Partneriniz Arasında Psişik Bağlantı Var Mı?

İlişkiler çoğu zaman zor olabilir. Ancak karışıma psişik bir bağlantı eklediğinizde düpedüz acımasız olabilir.

Eşinizle aranızdaki bağı güçlendirmek için fiziki bir bağlantı kullanmanın yolları da var. Öncelikle psişik bir bağlantının ne olduğu hakkında konuşalım.

Psişik bir bağlantı, siz ve bir başkasının, bir şey söylemeden birbirlerinin duygularını, düşüncelerini ve hatta enerjilerini anlamalarıdır. Bazen, onlarla aynı odada veya aynı ülkede olmanız bile gerekmez!

Örneğin, bir hafta boyunca iş dışında olan bir eşiniz olduğunu varsayalım. Üçüncü gün etrafta dolaşıyor ve geçen birkaç gün içinde her şeyin yolunda gitmesine rağmen, bugün farklı hissediyorsunuz. Bir şeyler doğru görünmüyor. Yani, partnerinizi telefonla aradığınızda varsayımınızın doğru olduğunu keşfediyorsunuz. O gün partnerinizin canı sıkılmış veya başından kötü bir olay geçmiştir.

Şimdi bu, birbirine yakın olan hemen hemen her çiftin muhtemelen yaşayabileceği bir tür psişik bağlantıdır. Diğer bir tür ise, eşinizin tamamen dürüst olmadığını bilmektir. Özellikle bir şeyi sakladığı zamanları anlamak oldukça kolaydır.

Ayrıca, birçok çiftin yaşadıklarını kabul etmek veya kabul etmek istemedikleri bir tür psişik bağlantı olduğunu da belirtmeliyiz: o da aşırı aktif psişik bağlantıdır.

Bu tür bir bağlantı, hizalı olan iki kozmik kuvvet olması gerektiği gibi bağlanmayı reddettiği zaman gerçekleşir. Başka bir deyişle, iletişim kopar ve her iki taraf da aralarında çatışmaya neden olduğu noktaya bakar, endişelenir ve stres duyar. İç içe bakmak ve yalnızlık için zaman bulmak yerine, bu kozmik kuvvetler (insanlar) kendilerini başkalarıyla ve hatta suçlamakta ısrar ettikleri kişi (eşleri) ile çevrelemek için ısrar edeceklerdir.

Tamam, bu yüzden birkaç psişik bağlantı türünden bahsettik ve hiçbirinde süper pozitif sonuç çıkmadı. Fakat tıpkı herhangi bir manevi çalışmanın olduğu gibi, büyüme ve dönüşüm de bazı rahatsız edici süreçlerden geçmek demektir.

Kusursuz olma konusunda kendimizle iyi olabileceğimizi, şüphelerimizin ve güvensizliklerimizin bizi bu kadar insan yapan şey olduğunu anlamamız gerekir. Onları kabul etmek ve onlarla büyümek, ilişkinizi güçlendirmeye başlamanın bir yoludur.

Şimdi orada şüphe duyduğunuz yerde kalmayı ve onunla yaşamayı öğrenmek demiyorum. Diyorum ki, hepimizin kusurlu olduğumuzu kabul ediyorum ve kendimizi ya da başka birini hissettiğimiz şekilde suçlamak yerine, ilerlemeye ve kendinizde ya da daha doğrusu kendi içinde teselli bulmaya çalışmalısınız.

Ya bir ilişkide yoğun bir psişik bağlantıyla uğraşıyorsanız ve bununla nasıl başa çıkacağınızdan emin değilseniz?

Psişik alemde usta olan birine ve tüm bunlara gerekenlere danışmanızı öneririm. Psişik danışmanları, çoğumuzun sadece tesadüfler veya “garip duygular” olarak geçirdiği şeyleri görmeleri konusunda yeteneklidirler. Artı, mücadele ettiğiniz psişik bağlantının neden bu kadar yoğun olduğunu anlamanıza yardımcı olmak için doğum çizelgenizdeki bilgileri de kullanabilirler.

Esasen, psişik bir bağlantı, kendinizi tamamen sevmeyi öğrendikten sonra eşinizle yaşamak için güzel bir şeydir. Bu yapılması kolay bir şey değildir, sevgi dolu bir destek ortağına sahip olmak kesinlikle onu biraz daha kolaylaştırıyor.

Hatırlanacak önemli bir şey de, ilişkideki her iki insan için de birbirine tamamen açık ve dürüst olmaktır. Nasıl hissettiğinizi ifade edin (parmakları işaret etmeden veya suçlama yapmadan) ve eşinizin de aynısını yapmasına izin verin. Bir şeyi kişisel olarak veya bir saldırı olarak almamanızı unutmayın ve düşüncelerinizi seslendirirken, “her zaman yaparsın…”, “asla yapmazsın” gibi ifadelerden kaçınmaya çalışın. .”

“Bazen duyulmadığımı hissediyorum ve bu duygularımı incitiyor.”

“Tüm bu çalışmaların üstesinden nasıl geleceğimi bilmiyorum ve gerçekten biraz daha yardım alabilirim.”

Ayrıca iletişim kurarken sorular sorun. Öfke ya da sıkıntı ile söylenen bir şeye tepki vermek, hatta acı ya da utanç yerine, netlik isteyin. Eşinizden ne anlama geldiklerini başka bir şekilde ifade etmesini veya detaylandırmasını isteyin. İletişim, sağlıklı bir ilişki için çok önemlidir ve bunun üzerine psişik bir bağlantınız varsa, gerçekten açık olan şeyleri istersiniz.

Psişik bağlantıların, aile üyeleri veya henüz çıkmaya başlamadığınız kişilerle, ilişkide olmadığınız kişilerle olabileceğini unutmayın.

Your Page Title

Gördüğünüz gibi, psişik bağlantılar her çeşitte geliyor. Umarım bu bilgi ilişkinizi biraz daha iyi anlamanıza yardımcı olabilir.