Kötü Bir Ruhun 5 İşareti

Birinin bizi aldattığını ya da vicdan azabı çekmeden bize zarar verdiğini düşünemeyiz.

Birinin yalan söylediğini ve birinin itibarını ya da başka bir şeyi mahvetmesi için hikayeler uydurduğunu hayal edemiyoruz ve bunların gerçek nedeni nedir? Ağrı ve yıkım (duygusal, fiziksel, maddi…) Ne yazık ki, hepimiz bu insanların gerçekten var olduğunu biliyoruz!

Aşağıdaki işaretler muhtemelen şeytani kötü insanlarla uğraştığınız anlamına gelir! Eğer gerçekten bu tür davranışları olan insanları biliyorsanız, onlardan uzak durmanızı şiddetle tavsiye ederiz!

1.Kötü bir ruhu olan insanlar kafa karışıklığı, kaos ve çatışma yaratmada uzmandır.

Onlar:

– gerçekleri karıştırır
– yanıltır
– yalan söyler
– sorumluluktan kaçınır
-gerçeği inkar eder
-bazı hikayeler uydurur

2.Kötü ruhlu insanlar-insanları gurur verici kelimelerle aldatma konusunda uzmanlardır.

Ancak hayatlarına veya sonraki kelimelere bakarsanız, bu tür insanların asla değişmediğini ve büyüme veya gelişime asla «yatırım yapmadıklarını» anlayacaksınız. Hayatları sadece bir yanılsamadır ve başkalarının acılarını “beslerler”!

3.Kötü ruhlu insanlar her zaman başkaları üzerinde kontrol sahibi olmak isterler ve otoriteleri kendi egolarıdır

Geri bildirimi, gerçek hesap verebilirliği reddettiler ve kendi yaşam kurallarını oluşturuyorlar, ahlaki normlara ve değerlere gerçekten dikkat etmiyorlar.

4.Kötü ruhu olan insanlar iyi insanların sempatisini oynar ve onları aldatmaya çalışırlar.

Öyle gözüküyor: merhamet talep ediyorlar ama kendileri vermiyorlar. Acılarına, acılarına sempati duymadan, hasarı onarmak ya da kaybedilen güvenlerini geri kazanma niyetinde olmadan acı çektikleri kişilere sıcaklık, affetme ve yakınlık talep ediyorlar.

Your Page Title (#satışortaklığı)

5.Kötü bir ruhu olan insanların vicdanı yoktur ve pişmanlık kelimesinin anlamını bilmezler.

Günahları veya kötülükleriyle bile savaşmazlar, aslında her şeyin tadını çıkarırlar – ve bunca zaman asil insanlar gibi maskelenirler.