Evde Ne Tür Şeyler Para Enerjisini Engeller

Yoksulluk sadece talihsiz koşulları değil, aynı zamanda sıradan şeyleri de çekiyor.

Para enerjisini engelleyen her şeyden kurtulun,böylece yaşamınıza iyi şeyleri çekmiş olursunuz.

Para enerjisi eskiden beri evlere bağlandı, çünkü para insanların yaşam kalitesini belirler. Sadece ruh hali değil, maddi refah da çevremizdeki duruma göre değişir. Bazı öğeler nakit akışını doğrudan etkiler ve bloke eder. Finansal güçlük çekmemek için negatif enerji taşıyan şeylerden kurtulmanız gerekir.

Boş şişeler; özellikle masaya bırakıldığında yoksulluk enerjisini taşır. Hemen atılması gereken bir boşluk sembolüdür. Dekoratif vazo veya dekorasyon işlevini yerine getiren şişeler de boş bırakılmamalıdır. Kesinlikle içlerine bir şeyler konulmalıdır.

Evdeki bayat veya küflü ekmek – zarar ve sefalete neden olur. Her zaman evinizde taze hamur işleri olmalıdır. Finansal refahın enerjisi, dikkatsiz sahiplerin ana ürünü takip etmediği yerleri atlar.

Kuru çiçekler de atılmalıdır. Solma sembolleri pozitif enerjiyi elinden alır, ev sakinlerini mutluluk ve refahtan mahrum eder. Çürük suda duran çiçekler, prestijli bir yerde bile iyi kazanmalarına izin vermeyerek finansal akışları kapatır.

Kırık tabak,bardak,tencere de başka bir yoksulluk belirtisidir ve ondan kurtulmanız gerekir. Bu tür yemeklerin sağlığa zararlı olduğu gerçeğine ek olarak, yıkım ve yoksulluk enerjisini evin içine taşır.

Yazmak üzücü olsa da eski mobilyalar parasal enerjiyi engelleyebilir. Hiç kimsenin kullanmadığı şeyler, tüm odalara serbestçe nüfuz etmek için pozitif enerjiye müdahale etmeyecek şekilde alanı karıştırmamalıdır.

Harap olmuş ya da kullanılamaz hale gelen duvarlardaki diğer dekoratif öğeler yoksulluk getirir. Evi temiz ve düzenli tutmak önemlidir, aksi takdirde para hayallerde kalacaktır.

Eski ayakkabılar, özellikle yırtık ve kirli, para ile ilğili büyük sorunlar vaat ediyor.

Your Page Title

Ölen insanların kıyafetleri, yaşayan insanların kıyafetleriyle birlikte asılı, durmamalıdır. Bu tür şeyler hem sağlığı, hem de ruh halinizi olumsuz yönde etkiliyor, bu tür enerjiler para kazanmanıza izin vermiyor.