Geçmiş Yaşamlarınız Olduğuna Dair 6 İşaret

Doğu felsefesinin bazı temsilcileri, dünyaya yeniden doğuş teorisini yaymıştır.

Çok basitçe konuşursak, bu ruhların göçüne olan inançtır. Birçok insanı kendine çeker, çünkü onların bir çiçekten insan olduklarını düşünmeleri hoş olur, o zaman bir tür hayvan gibi derler. Reenkarnasyon felsefesinin taraftarları, ruhun bir geçmişi olduğunu iddia edebileceği iddia edilen 6 işareti tahsis eder.

1.Tekrarlayan Rüyalar Görmek

Bir kadın her zaman aynı korkunç rüyayı gördü: küçük bir çocuk, bir kız ve Büyük Buhran döneminin kıyafetlerinde karanlık bir koridor boyunca koşuyor. Baltalı bilinmeyen bir adam tarafından takip edilir. Onu yakaladığında uyanır. Başka biri olduğunuzu hayal ediyorsanız, başka bir zamanda yaşadığınız bu rüya tekrarlanır, o zaman Doğu bilgelerine göre, geçmiş bir yaşamınız olur.

2. Güçlü Altıncı His

Her insanın bir sezgisi vardır, ancak kural olarak, gençlikte yüzeyseldir, ancak yaş ve deneyimle daha güçlü ve netleşir. Doğu öğretileri ısrar ediyor: doğuştan gelen güçlü bir sezgi yeniden doğmuş bir ruhun işaretidir.

3. Gerçekleşmemiş Hatıra

Bazen bir kişi, bir anının kendisine gelemediği durumları ayrıntılı olarak hatırlayabilir. Örneğin, genç bir kişinin kendi yaşlılığının anısı. Ancak, bu özellik oldukça nadirdir.

4. Öngörü Anları

Hindular bazen insanların geleceği düşünceler, duygular ve bakış açısıyla açabileceğine inanırlar. Jung kollektif bilinçsizliğe gönderme yaptı. Bunun mekanizması bilinmemektedir, ancak Doğu filozofları yeniden doğuştan geçen insanlar için mümkün olduğuna inanmaktadır.

5. Daha Yaşlı Hissetmek

Bu fenomen, bir kişinin ruhunun ondan daha uzun yaşadığını hissettiğinde ortaya çıkabilir. Yılların ötesinde akıllıysanız veya kendinizden çok daha olgun hissediyorsanız, arkanızda bir geçmişiniz olabilir ve şimdi “gerçek” olanlardan biri olabilir.

Your Page Title

6.Bazı Dönemlere Veya Kültürlere Delicesine Aşık Olmak

Örneğin,1988’de birileri doğdu ve kükremeleri 20’li yaşlarda kükreyenlerin ilgisini çekti. Hindu teorisine inanıyorsanız, bu sadece böyle değil ve bu insanlar zaten oradaydılar, o yerde veya zamanda yaşıyorlardı. Ama geçmiş hayatlarında.