Daha Fazla Para Kazanmak İçin Para Nasıl Korunur: 7 Önemli Kural

Dünyada mantığa meydan okuyan pek çok şey var ve hayatlarını iyileştirmek isteyen herkesin onlar hakkında bilgi sahibi olması gerekiyor.

Unutmayın, işaretler onlara inanıp inanmamanıza bakılmaksızın gerçek olur.

Parasal işaretler hayatımıza sıkıca girdi. Onlar hakkında bir şeyler bilmek, mali durumunuzu daha iyi hale getirebilir. Gerçek şu ki, işaretler onlara inanıp inanmamamızla ilgilenmiyor – her gün gerçek olmaya devam ediyorlar. Tasarruflarınızı arttırmak için birkaç kurala dikkat edin.

Kural 1: Borçlarınızı geri ödediler, maaş veya peşin ödeme aldınız, borç aldınız – aldığınız her şeyi evinize taşıyın. İlk gün paradan ayrılmayın. Eğer üzerinize bir şeyler alacaksanız, gerekli miktarları kartla ödeyin, auranızı parasal enerji ile şarj etmek için en az bir gece paralar sizinle olmalıdır. Bunları gizli bir yere, tercihen tüm değerli şeyleri sakladığınız yere gizlemek gerekir.

Kural 2: Paralar çantada saklanmalı ve size bakmalıdır. Bazı uygulayıcılar paraları katlamayı tavsiye eder, böylece cüzdanı açarken tüm büyük paralar size daha yakın olur. Katlanamaz, bükülmez, buruşmaz, yırtılamaz, baş aşağı yerleştirilemez ve bir yerden bir yere kaydırılamazlar. Ayrıca, bir cüzdan seçimini sorumlu bir şekilde yapmaya değer, çünkü para ile enerji alışverişinde bulunmaktasınız. Para kazanmak için, cüzdanın yeni ve temiz olması, pislenmiş ve perişan olmaması gerekir. Bir cüzdan satın alarak finansal başarınızı belirlersiniz.

Kural 3: Kesinlikle her insanın şanslı numarası, banknotu veya madeni parası vardır. Favori bir şey veya bir numaradan kendiniz için gerçek bir tılsım kazanırsanız. Bu size ek mali akışı çekecek ve gelirinizi artıracaktır. Böyle bir şeyi doğrudan enerjinin yanında tutmak, enerjiyi yükseltmek veya temizlemek için periyodik olarak çıkarmanız gerekir.

Kural 4: Eşsiz bir para tılsımı hakkında bir inanç var. Bu, doğum yılınızın iki, üç veya ideal olarak dört sayısına karşılık gelen bir banknottur. Böyle bir obje aranamaz veya değiştirilemez: efsaneye göre sizi bulmalı. Bu nedenle, elinize geçen tüm paraları dikkatlice izleyin. Eğer tılsımınız sizi bulursa, kurtarın, kimseye vermeyin ve israf etmeyin – bu bir istikrar, başarı ve refah dünyasına rehberinizdir.

Kural 5: Para, özellikle tek bir banknot miktarı olduğu yerlerde, paketlere katlanması yasaktır. Eski inanca göre, bu tür para bozulacak ve sizi terk edecektir. Her paranın kendi çifti olmalıdır.

Kural 6: Para elementleri toprak ve metaldir, bu nedenle, paralarınız enerji kaynakları ile ne kadar çok etkileşime girerse, o kadar çok olur. Bazı ezoterikler, tencerenin altındaki parayı toprakla saklamanızı önerir; bazıları metal bir iplikle sarılır, bazıları özel bir Altın veya gümüş para tutacağı satın alır.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Kural 7: Gelir seviyesini yükseltmek istiyorsanız, para için basit bir ritüel harcamalısınız. Paranın enerjisi ve refah ile yakından ilgili olan numerolojiye dönelim. Aşağıdaki formülü bir kağıda yazınız: “7 + 1 = 8”, ki burada 7 eylem enerjisinin kişileşmesi, 8 sonsuzluk simgesidir ve 1 kararlılık işaretidir.