Sevgi enerjisi göndermek işe yarar mı? Bunu yapmanın 7 yolu

İnsanların sana aşık olmasını veya sevildiklerini hissetmesini sağlayan bu büyünün kaynağı aşk enerjisidir. Sevgi enerjisi göndermenin yolları çok ve çeşitlidir, ancak en önemli şey niyetini ilk sıraya koymaktır çünkü diğer her şey onu takip edecektir.

Burada hoşlandığın birine sevgi enerjisi göndermenin yollarından bahsedeceğim.

1. Sahip Oldukların İçin Şükret

Zaten sahip oldukların için minnettar olmak, muhtemelen sevgi enerjisi göndermenin en iyi ve en hızlı yoludur. Bunu yaparak geçmişi bırakıyor ve şu anda hayatında olan her şeye sahip olduğun için ne kadar şanslı olduğuna odaklanıyorsun.

Bunu gerçekten hissettiğinde, aşk enerjisinin sadece bir teori olmadığını, hayatını bir anda değiştirebilecek güçlü bir sihir kaynağı olduğunu anlayacaksın. İlk önce minnettar olduğun her şeyin bir listesini yazarak başlayabilirsin. Bu, hayatında sahip olduğun tüm nimetler için minnettar olma alışkanlığı kazanmana yardımcı olacaktır.

Akışa girdiğinde, bunu her gün yapabilirsin. Ne kadar büyük veya küçük olması önemli değil. Başını sokacak bir çatın olduğunu, masanın üzerinde yemek olduğunu veya yürüyebildiğini yaz. Halihazırda sahip oldukların için minnettar olarak, kendini daha mutlu hissetmeye başlayacaksın. Bu minnettarlık, dünyaya sevgi enerjisi göndermeye başlamana yol açar.

Minnettarlık durumuna girdikten sonra, başka bir kişinin minnettarlığına odaklanabilirsin. Örneğin, hayatında belirli bir kişiye sahip olduğun için ne kadar minnettar olduğuna odaklanabilirsin.

Böylece çok fazla çaba göstermeden o kişiye zaten sevgi enerjisi gönderirsin. Ve en iyi kısım?
Ne kadar çok sevgi enerjisi gönderirsen, o kişiyle o kadar iyi bir ilişki kurabilirsin.

2. Etrafındaki Her Şeyde Güzellik Bul

Kendini mutsuz hissediyorsan, güzelliği en beklenmedik yerlerde bulabilirsin. Seni çevreleyen her şeyde güzelliği bularak dünyaya sevgi enerjisi göndermeye başla.

Doğada, sanat eserlerinde, mimaride, insanlarda ve hayvanlarda güzellik vardır – sen onu görmeye açık olduğun sürece bu her yerdedir. Gözlerini, kalbini ve zihnini açarak, etrafındaki her şeyde güzelliği bularak sevgi enerjisi göndermeye başla.

Bunu yapmaya başladığında, sevgi enerjisi göndermenin daha çok bir yaşam biçimi haline geldiğini ve bilinçli bir çabadan daha az olduğunu göreceksin. Her şeyde bir güzellik gördüğünde zaten aşık olmuşsun demektir. Ve her şeyde güzelliği ne kadar çok görürsen, onu o kadar çok sevmeye başlayacaksın. Bu, hayatındaki birçok güzelliği bulmana yardımcı olacaktır.

3. Niyet Belirlerken Meditasyon Yap Ve Nefes Al

Meditasyon yaparken birkaç derin nefes al ve sevgi enerjisine niyet et. Niyetini belirlemek için en iyi zaman uyandıktan hemen sonradır çünkü bu, beyninin yeni niyetler belirlemeye en açık olduğu zamandır.

“Sevgi almaya açığım” veya “Ben bir sevgi ve ışık kaynağıyım” gibi bir mantrayı veya sana yol gösterecek kısa bir cümleyi kullanabilirsin.

Niyet belirlemenin en iyi yanı, bunu istediğin zaman, istediğin yerde yapabilmen ve herhangi bir özel araç gerektirmemesidir. Markette sıra beklerken, yürüyüş yaparken ya da otobüste otururken niyetini belirleyebilir ve dünyaya sevgi enerjisi gönderebilirsin.

Meditasyon yaparken, bir kişiye sevgi göndermek gibi belirli bir niyetin varsa, bu gerçekleşecektir.
Bunun nedeni, evrenin bize her zaman hazır olduğumuz şeyi göndermesidir. Kısacası birine sevgi göndermek için özel bir niyetin varsa, bu gerçekleşecektir.

4.Ne İstediğini Yaz

Bazı insanlar, arzularını ve niyetlerini yazmanın, onları kafalarından çıkarıp kalplerine sokmalarına yardımcı olduğunu fark eder. Ne istediğin hakkında yazarken, istediğin kadar derine inebilir ve gerçekten niyetini evrene yansıtabilirsin.

Birkaç dakika sessizce oturarak ve meditasyon yaparak başla. Ardından, gözlerin kapalıyken birkaç derin nefes al ve seni çevreleyen beyaz bir ışık hayal et. Bunu hissettiğinde, bu beyaz ışığın evrenden geldiğini hayal et ve ne istediğini yaz.

Somut bir dil kullanarak, hayatında olmasını ve gerçekleşmesini görmek istediklerini yaz. Kiminle tanışmak istediğini bile yazabilirsin.

Sevgi enerjisini göndermenin yollarından biri yazmaktır. Başka bir kişiye karşı sevgi duyguları içeren bir mesaj yazarsan, o kişi büyük olasılıkla bu duyguları kalbinden alacağı için kalbini açacaktır.

Tüm sevgini anlatan bir mesaj yazabilirsin. Ayrıca istemiyorsan mesajı göndermek zorunda bile değilsin, o kişi senin sevgi duygularını alacaktır. Bunun nedeni, yazarken odaklanmış niyetindir!

5. Olumlamaları Ve Görselleştirmeleri Kullan

Olumlamalar, bilinçaltını yeniden programlamaya ve niyetlerini gerçekleştirmeye yardımcı olmak için kendine tekrarladığın olumlu ifadelerdir. Görselleştirmeler ise, istediğin şeyin zihinsel bir görüntüsünü oluşturduğun ve onu zaten olmuş gibi gördüğün zamandır.

Bunlar, sevgi enerjisi göndermenin ve niyetlerini gerçeğe dönüştürmenin iki güçlü yoludur. Birkaç dakika sessizce oturarak ve meditasyon yaparak başla. Ardından, gözlerin kapalıyken birkaç derin nefes al ve seni çevreleyen beyaz bir ışık hayal et.

Bu ışık aşkı temsil eder ve sen onu içine çektikçe tüm varlığını dolduracaktır. Bunu hissettiğinde, bu beyaz ışığın Evrenden geldiğini hayal et. Ardından, şu olumlamaları tekrarlamaya başla ve ne istediğine dair zihinsel bir imaj yarat.

Ben aşkım

Ben bir sevgi ve ışık kaynağıyım

Sevgi gönderiyorum

İnsanlar sevgimi alıyor

Sıcak, sevgi dolu bir enerjim var

Görselleştirme ile sevgini göndermek istediğin kişinin sevgi enerjini aldığını ve ne kadar mutlu olduğunu hayal et.

6. Düşüncelerin Ve Niyetlerinle Dünyaya Sevgi Gönder

Aşkı hissettiğin zaman, onu dünyaya gönder. Bu şekilde, sadece kendine olan sevgin değil, etrafındaki herkese ve her şeye olan sevgin olur. Kötü bir ruh halindeysen veya moralin bozuksa, dünyaya sevgi göndermek zor olabilir.

Kendini kötü hissettiğinde, dünyaya pek çok olumsuz düşünce göndermek kolaydır.

Bu olduğunda, meditasyon yapmak ve nefes almak için birkaç dakikanı ayır. Bu, merkezlenmene ve olumsuz düşünceleri zihninden çıkarmana yardımcı olur, böylece çevrendeki dünyaya sevgi enerjisi göndermeye başlayabilirsin.

Dünyaya sevgi göndermeyi alışkanlık haline getirdiğinde, belirli bir kişiye veya insanlara sevgi göndermek de kolay olacaktır. Birine aşık olduğunda, ona sevgi enerjisi gönder!

Bu uygulamanın hayatında daha fazla sevgi ve mutluluk hissetmene nasıl yardımcı olacağını göreceksin.

7. Seni İnciten Veya Sana Haksızlık Edenlere Sevgi Gönder

Seni inciten veya yanlış yapanlara sevgi göndererek, tuttuğun öfkeyi, küskünlüğü ve acıyı bırakmış olursun. Bu şekilde, olumsuz duyguları bırakabilecek ve dünyayı daha parlak bir yer olarak görmeye başlayabileceksin.

Öncelikle eylemlerine ve düşüncelerine dikkat ederek başla. Başkalarına nasıl davrandığına ve onların sana nasıl davrandığına dikkat et.

Kendinle nasıl konuştuğuna ve başkalarıyla nasıl konuştuğuna dikkat et. Öfkenin yükseldiğini hissedersen, neden bu şekilde davrandığına odaklanmaya çalış.

Birisi kaba ya da zalim olsa bile, bu şekilde davranmak için bir nedeni olabilir. Bazılarının güvensizlikleri var, diğerleri ise zor duygularla uğraşıyor.

Ama bu şekilde davranmak için bir nedene sahip olmanın doğru bir şey olduğunu söylemiyorum. Bu sadece onlarla empati kurmana yardımcı olacaktır. Sana karşı neden kaba veya öfkeli davrandıklarına odaklanabilirsen, onları affetmek çok daha kolay olacaktır.

Birine karşı küskünlük veya öfke içinde olduğunu fark edersen, meditasyon yapmak için biraz zaman ayır ve ona sevgini gönder. Bu, acıyı bırakmana ve seni inciten kişiye sevgi enerjisi göndermene yardımcı olacaktır.

Aşk enerjisi güzel bir şeydir.

Your Page Title

Dünyayı iyileştirmek için kullanılabilir, ancak sürekli pratik yapmayı gerektirir.