Bir İndigo Yetişkin Olduğunuzu Gösteren 7 İşaret – Onlardan Biri Olup Olmadığınızı Kontrol Edin

Indigo kavramı, 1960’lı ve 70’li yıllarda doğan birçok çocuğun güçlü ındigo auraları olduğu keşfedildiğinde geliştirildi.

Gezegenimizin titreşimini yükseltmek ve insanlığı aydınlanma çağına sürüklemek için doğdular. Amaçları evde ve işyerinde huzurlu, uyumlu ve mutlu bir ortam yaratmaktır.

Bazıları şifacılar, öğretmenler, terapistler, danışmanlar olmaya devam ediyor ama dünyayı daha sevgi dolu bir yer yapmak için küçük bir şey yaparak bile toplumun herhangi bir bölgesinde çalışabilirler.

İndigolar ruhsal olarak olgun ve akranlarından farklıdır. Psişik yetenekleri erken yaşlarda belirtiler göstermiştir. Sezgi, bilgelik, manevi bilgi ve telepatik iletişim ile güçlü bir şekilde ilgilenirler.

İndigolar sistemleri yıkmak, adaletsiz durumları düzeltmek, dünyaya sevgi ve adalet getirmek için buradalar.

Belki sizde onlardan birisinizdir. Bu videoda indigo olduğunuzu gösteren 7 benzersiz belirtiden bahsedeceğim.

1. Cevaplar Arıyorlar

Indigolar meraklıdır. Çocukluk dönemlerinde, ebeveynlerine çok fazla sorular sorarlar. Bu da dünya hakkında insanların bilgisinin ne kadar az olduğunu fark etmelerini sağlar. Yetişkin indigolar da her şeyin dibine inmeye çalışırlar, özellikle insanlığın ve evrenin küresel sorunlarından dolayı endişe duyarlar.

2. Kurallara Uymazlar

İndigolar özgürlük kısıtlamalarına tahammül etmezler ve toplumda kabul edilen anlamsız kurallara, yasaklara ve tabulara karşı isyan ederler. Indigolar adaletsizliğe tahammül etmez, insanlığın iyiliği için çalışmayı ve çevreyi korumayı tercih ederler.

3. Onlar Empatiktir

İndigoların empati yetenekleri oldukça gelişmiştir. Başkalarının acısını kendilerininmiş gibi hissederler. Empati kurarlar ve kısmen acıyı hafifletebilirler.

Bu genellikle kendi sağlık ve duygusal güçlerinden kaynaklanmaktadır. Bu tür özelliklerini bilerek, kendilerini olumsuz haberler, konuşmalar ve dramatik filmlerden korumak için uğraşırlar. Başkalarının acılarını görmeye dayanamazlar.

4. Doğayla Olan İlişkilerini Hissediyorlar

Indigolar doğa ile özel bir bağlantı hissederler. Bitkilere olan sevgilerini gizlemezler, her türlü canlıya saygı duyarlar.

Doğadan güç ve ilham alırlar, içgüdüsel olarak hayvanlara ve bitkilere nasıl davranacaklarını bilirler ve onlardan korkmazlar. İndigolar çevre hakkında çok fazla endişe duyuyorlar ve gezegen için iyi işler yapmaya çalışıyorlar.

5.Farklı Değerleri Var

Genellikle indigolar kendilerini rahat hissederler. Para ve güç arayışını anlamazlar. Bu şeyler kesinlikle onları ilgilendirmez. Mutluluk, ruhsal uyum, barış ve eşitlik için gayret gösterirler. Ancak, çevrelerindeki gerçekliği gözlemleyerek, genellikle umutsuzluğa düşerler. Ne de olsa, para ve güç mücadelesinde olan insanlar aşkı, şefkati ve karşılıklı yardımı unutmuşlardır.

6.Maneviyata Düşkündürler

İndigolar diğer insanlardan farklıdır. Genç yaşta, doğaüstü olaylara karşı ilgi duyarlar. Mistik olaylar ve manevi pratiklerde kendilerini arıyorlar, fakat çoğu zaman bu sorularının cevaplarını bulamadıkları için hayal kırıklığına uğruyorlar.

Rüyaları yorumlama becerisi gibi doğaüstü güçleri vardır, geleceği tahmin ederler. Çoğu zaman bir deja vu duygusu yaşarlar ve insanların duygularını hissederler. Bazı indigoların ise teknolojilerle ilgili problemleri vardır: telefonlar, bilgisayarlar ve diğer elektronik cihazlar kelimenin tam anlamıyla ellerinde bozulur.

7.Amaçları vardır

İndigoların etrafındaki insanlar onları çok tuhaf biriymiş gibi görür, çünkü düşünceleri ve fikirleri modern insanlık için fazla ilericidir.

Fakat çocukluktan bu yana, indigolar özel bir amaçlarının olduğunu düşünüyorlar, bu yüzden ne kadar büyük görünürlerse görsünler yaşamlarından ve başarılarından nadiren memnun kalıyorlar.

Indigoların amacı, öğretmek, insanlara neşe vermek, keşifler yapmak ve bu dünyayı daha iyi bir hale getirmektir. Gerçekten anlamlı bir şey yaptıklarını hissetmeleri önemlidir.

İndigoya inanmak ya da inanmamak kişisel bir meseledir. Ancak bu belirtilerden en az birkaç tanesine uyarsanız, harika bir insan olduğunuzu bilmelisiniz. Ve toplumda bu insanlara ne ad verilirse verilsin, tüm insanlığın geleceği sadece onlara bağlıdır.

Your Page Title

Ne de olsa, sadece iyi kalpli, harika fikirlere ve sevgi dolu ruhlara sahip insanlar bu dünyayı kurtarabilir. Indigo hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Onların varlığına inanıyor musunuz? Görüşlerinizi yorumlarda benimle paylaşabilirsiniz.!