Bir Bardak Su İle Dileklerinizi Gerçekleştirebilirsiniz

Akşamları yatmadan önce bir bardağı suyla doldurun. Bunun için erimiş su almak daha iyidir. Bunu yapmak için, bir kabın içine su doldurmanız ve dondurucuda bekletmeniz gereklidir.

Donmuş suyu eritip bir bardağa koyduktan sonra bu uygulamayı yapmaya hazırsınız demektir.

Şimdi bir bardak suyu alıp bunun yarısını içmeniz gerekir. Bu sırada, zihinsel olarak veya yüksek sesle şu cümleyi tekrar edin: “Beni endişelendiren bir soruna çözüm bulmak için tek ihtiyacım olan budur.”

Daha sonra, bardağı beyaz bir kâğıt veya temiz bir mendille kaplayın ve yatağınızın baş ucuna koyun. Uyandıktan sonra aynı cümleyi tekrarlayın ve suyu içip bitirin.

Birkaç gün içinde problemleriniz çözülecektir. Bu bir içgörü, bir arkadaşınızın ya da tanıdığınızın yardımı olabilir.

Bu teknik aynı anda sadece bir sorunu çözmek için kullanılabilir. Sorununuz çözüldüğünde, bu ritüeli hemen tekrarlayabilirsiniz.

Ayrıca, dileklerinizi ve niyetlerinizi yerine getirmek için de bu tekniği kullanılabilirsiniz. Fakat burada tüm nüansları göz önüne alarak arzunuzu çok doğru ve net bir şekilde formüle etmeniz gerekiyor.

Your Page Title

Bu ritüel özgüven kazanmak için mükemmeldir. Bir bardak suya sahip olmak istediğiniz tüm özellikleri “söyleyin” ve bunları kağıda yazın. Geceleri suyu bardağa koyduğunuzda, yazdığınız niyetlerinizle bardağı örtün. Sabah uygulamayı tekrarlayın ve suyu için. Niyetiniz yakında gerçekleşecektir.