Şifa Enerjisine Sahip Olduğunuzu Gösteren 10 Özellik

Hepimiz içimizde olumlu duygulara ilham veren insanlar ve negatif , toksik dediğimiz insanlar olduğunu biliyoruz. Ancak, bizi iyileştirdiklerini hissettiğimiz insanlar da vardır.

Bu insanların iyileştirici bir enerjisi var. Ruhumuza yatıştırıcı ve bize uyum sağlayan titreşimler yayıyorlar.

Çoğumuz, saf kalpleri güzelliği, armoniyi ve masumiyeti yaydığı için, çocuklarımızla oynadığımız zaman böyle hissedebiliriz.

İyileştirici bir enerjiye sahip olan kişi genellikle şifa verici meslekleri seçerler. Bunlar alternatif tıptan yazarlığa kadar değişebilir.

Onların enerjisi özgürce akıyor ve başkalarını kendilerini özgürleştirmeye teşvik ediyor. İyileşme budur. Diğerlerini içsel gerçeklerine hatırlatıyorlar. İşte bu insanların sahip olduğu ortak özellikler.

Şifa Enerjisine Sahip Olduğunu Gösteren 10 İşaret

1. Kendinizi bir empat olarak düşünün.

Çevrenizdeki hemen hemen her şeyin enerjisini emer ve böylece kendinizi yorgun ve bitkin hissedersiniz. Kendinizi çevrenize bağlayabilme yeteneğiniz nedeniyle, kendinizi bir empat olarak görüyorsunuz. Başkalarının enerjisini kesinlikle hissedebilirsiniz.

2. Yalnız Zaman Geçirmeyi Seviyorsunuz

Dünyanın enerjisi yorgun hissetmenize neden olurken, kendinizi dengede tutmak için zamanınızı kendinize ayırmayı tercih edersiniz. Enerji seviyenizi normale döndürmek ve yeniden şarj etmek için yalnız zamana ihtiyacınız var.

3. Toplum Döngüsünden Uzaklaşmak İstersiniz.

Hayatın sadece para kazanmaktan çok daha fazlası olduğunu düşünüyorsunuz ve böylece her zaman çemberin dışına çıkmak istiyorsunuz, böylece daha fazla insana yardımcı olabilirsiniz. Siz borçları, faturaları ödemek ve hayatta kalmak için çalışmaları tekrarlayan döngüde sıkışıp kalmayı sevmiyorsunuz.

4. İnsanlar Yaşam Tavsiyeleri Almak İçin Size Gelir.

Yaşamın her alanında yaşayan insanlar, sorunlarına çözüm bulmak için size geliyorlar. İyi bir tavsiyede bulunmanızı seviyorlar. Her zaman kendi meseleleriyle ilğili size gelirler, onları dinlediğinizden ve faydalı tavsiyelerde bulunduğunuz için size minnettar olurlar.

5. Son Derece Sezgiselsiniz

Saf mantıktan ziyade duygularınıza güvenmeyi tercih ettiğinizde, sezgilerinize dayalı kararlar alma eğiliminde olursunuz. Bir şeyler hissediyorsunuz ve sadece bir şeyin doğru olduğu veya yanlış olduğu zamanları biliyorsunuz.

6. Geçmişte Zihinsel Zorluklarla Karşı Karşıya Kaldınız.

İyileşme enerjisine sahip insanlar, karakterlerinden dolayı, dünyaya uyum sağlamakta çok zorlanıyorlar ve bu nedenle dünyada birçok zihinsel güçlükle karşı karşıya kalıyorlar. Anksiyete ve depresyon iki yaygın problemleridir.

7. Sosyalleşmekten Hoşlanmıyorsunuz.

Her şeyden önce sosyalleşmek, hatta dışarı çıkmak istemezsiniz. Sosyalleşseniz bile, bir süre dışarıda kaldıktan sonra kendinizi güvende hissettmek istersiniz. Bir ya da iki yakın arkadaşınızla birlikte eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

8. Başkalarının Duygularını Hissedebilirsiniz

Eğer başkalarının duygularını hissedebiliyorsanız, bu bir empat olduğunuzun kesin bir işaretidir. Onları iyileştirebilmek için başkalarının ifadesi olmayan duygularını ve beden dilini hissedebilmeli ve anlayabilmelisiniz.

9. Şifa İle İlgili Meslekleri Seviyorsunuz.

İyileştirme mesleklerine karşı doğal bir ilginiz varsa, o zaman şansınız enerjiyi iyileştirmenizdir. Bu yüzden daha çok şifa veren mesleklere çekilirsiniz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

10. İnsanlar Yanınızdayken Kendilerini Rahat Hissederler.

Diğer insanlar, yanınızdayken kendilerini rahat ve cana yakın hissederler. İyi enerji ve pozitif titreşimler veriyorsunuz. İnsanlar, şifa ve dürüst enerjiniz etrafında rahat hissettikleri için sırlarını rahatlıkla size açabilirler.