Evren Size Doğru Kişiyi Göndermeye Karar Verdiğinde

Hayat bir tesadüf değildir. Aksine, başımıza gelen her şey daha akıllı bir tasarımın parçasıdır.

Tesadüf diye bir şey yoktur, sadece ideal olarak planlanmış olaylar dizisi vardır.

İdeal (anlayışınıza göre) bir kişi hayatınızda belirirse, bu, Evrenin bu toplantı için zamanın geldiğine dair kararının sonucudur. Onunla daha önce ve daha sonra, kaderinden daha fazla buluşmayacaksın.

Böyle bir buluşma için hazır mısın?

Kimseye ihtiyacın yok

Sen yeterince iyi ve yalnızsın. Bir insan gibi hissetmek için başkasına ihtiyacınız yok. Siz kendiniz kendinizi tamamlarsınız.

Evren bize en beklenmedik anda doğru kişiyi ve en azından ihtiyacımız olduğunda bir kural olarak gönderme eğilimindedir.

Ders almalısın

Belki de çok rahat yaşıyorsun, bazı yaşam aşamalarında sıkışıp kaldın ya da sadece bir şeyden yoksunsun. Doğru zamanda doğru kişi, görüşünüzü ve hayata yaklaşımınızı değiştirmenize yardımcı olacaktır. Değerli bir ders verecek, sizi alışılmadık bir seçim haline getirecek ya da daha derin bir kendini anlama seviyesine ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Sen kendinin gerçek versiyonusun.

Zihniniz, kararlar alındığında, davranış ve ilişkiler tamamen sizin kendi gerçek halinize uyar. Size uyan kişiyle tanışmaya tamamen hazırsınız.

Uzun zamandır kendini iyileştirme yoluna girdin.

Kendine sevgi, şefkat ve özen sanatında ustalaştın. En iyi arkadaşın oldun. Ve artık kişiliğinizi mahvedebilecek davranışlara müsamaha göstermiyorsunuz.

Hiç kimsenin sizi üzmesine, refahınıza veya huzurunuza müdahale etmesine izin verilmez. Kendinle barışık oldun, hatalar için kendini affettin, sınırlarının nerede olduğunu açıkça biliyorsun, ihtiyaç ve isteklerini gerçekleştir. Onlara cevap vermeyen her şey sizin için zaten kabul edilemez.

Sabır sanatını mükemmelleştirdin

Geçmişi nasıl bırakacağını, olayları, kendini ve diğer insanları zorlamayı bıraktığını öğrendin. Etrafındaki her şeyi kontrol etmene gerek yok. Şimdi bunun olmasına izin verebilirsin. Ve evrenin ritmine güvenmeyi öğrendiğinizde, sizi doğru kişiye cevap olarak gönderir. Sakin, dengeli ve umutsuzluktan ve ebedi ihtiyaçtan kurtuldunuz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Evren, sihirli yasalarına göre yaşar ve onlara inanmaya başlarsak, yaşamımızda harika şeyler olur.