Evimizi Negatif Enerjilerden Korumak İçin 13 İpucu

Hepimiz negatif enerjilerle çevriliyiz ve onları evimize getirmek bizi biraz etkileyebilir. Yaşadığımız evler bizim için güvenli limandır, bu yüzden onları bu negatif enerjilerden korumak her zaman yapmamız gereken bir şey olacaktır.

Negatif enerjiler baskın olduğunda, daha çok üzülürüz. Bir şeyin olumsuzluğunu kabul etmemiz gereken zamanlar olsa da, bu tür şeylerin üstesinden gelme yeteneğine de sahip olmalıyız.

Kendimizi olumsuzluklardan korumak esastır ve kendimizi korumayı, hayatta ilerlemeyi öğrenmek daha da önemlidir.

İşte kendimizi hayatımızdaki negatif enerjilerden korumak için kullanabileceğimiz 13 ipucu:

1. Kendi Sorunlarımıza Veya Başkalarının Sorunlarına Kafayı Takmamalıyız

Sorunlarımızı kafaya takmak bize bir fayda sağlamaz. Daha takıntılı olduğumuzda, olumsuzluğa daha çok boyun eğiyoruz. Bunu yapmak oldukça zor olsa da, aslında üzerinde çalışmamız gereken bir şey.

2.Beyaz Işık Meditasyonu Yapmalıyız

Bu tür meditasyon, gerçekten de, eve negatif enerjileri taşımadığımızdan emin olmak için uyandığımızda yapmamız gereken bir şeydir. Beyaz ışık meditasyonu yapmak sadece birkaç dakika sürecek ve kendimizi korumamıza gerçekten yardımcı olacaktır.

3.Kişisel Bakıma Her Şeyden Çok Odaklan

Dikkatimizi daha çok öz bakıma vermeli ve enerjimizin aslında pozitif olduğundan emin olmalıyız.

4.Ada Çayı Çubuğu

Bu kesinlikle burada bahsedilen en faydalı ve etkili şeylerden biridir. Bunun için sadece adaçayı çubukları almalı ve evimizde yürürken tek bir niyetle yakmalıyız.

5.Kendimizi Mutlu İnsanlarla Çevrelemeliyiz.

Kronik mutsuz insanların hayatımıza girmesine izin vermemeliyiz. Etrafımızı bizi mutlu eden insanlarla çevrelemeliyiz. Daha mutlu olduklarında, bizi de mutlu edeceklerdir.

6.Eve Dönmeden Önce Enerjileri Nasıl Serbest Bırakabileceğimizi Öğrenmeliyiz.

Başkalarının enerjilerini tutmayı bırakmalıyız. Bir insan bir şey yaşadığında, bizim sorunlarımızla onların sorunları arasında bir fark yaratma yeteneğine sahip olmalıyız. Bu elbette biraz zaman alacak ama üzerinde daha fazla çalıştığımızda kesinlikle çok daha kolay olacak.

7.Negatif Bireyleri Hayatımızdan Çıkarmalıyız.

Negatif bireylerin hayatımıza katılmasına izin vermeyi bırakmalıyız. Biri bizi alt ettiğinde, o kişiyle her türlü teması kesmeliyiz. Hayatımızda sevmediğimiz insanları bulundurmak zorunda değiliz.

8.Evimize Kristal Eklemeli Veya Sadece Kullanmalıyız.

Kristaller, her biri kendine özgü olumlu özelliklere sahip olan birçok türde mevcuttur. Siyah turmalin, hematit ve siyah oniks bu tür negatif enerjileri gidermek için en iyisidir.

9.Hayatımızdaki Stres Seviyelerini Azaltmalıyız

Stresin hayatımızı yönetmesine asla izin vermemeliyiz. Sadece uygun şekilde azaltmalıyız. Bir şey bizi rahatsız ettiğinde, üstesinden gelmek için istediğimiz tüm değişiklikleri yapmalıyız.

10.Her Şeyi Veya Herkesi Düzeltmeye Çalışmamalıyız

Önümüze çıkan her sorunu çözemeyiz. Bazen işlerin tamamen gitmesine izin vermemiz gerekir. Sınırlarımızı her zaman bilmeliyiz.

11.Auramızı Temizlemek İçin Daha İyi Çalışabiliriz

Auramızı istediğimiz şekilde temizleyebiliriz. En iyi seçeneklerden biri, tuz banyosu yapmak ve her şey üzerinde meditasyon yapmak olacaktır. Niyetimizin doğru forma girdiğinden emin olmalıyız.

12.Pencereleri Ve Kapıları Açmalıyız

Sadece evimizin her penceresini ve kapısını açmamız gerekiyor. Bu, evimizde negatif enerjilerin dışarı çıkmasına izin verecektir. Bunu sık sık yaptığımızda önümüzde duran enerjiler hafifleyecek.

Your Page Title (#satışortaklığı)

13.Hayatımıza Uygun Sınırlar Koymalıyız

Her şeye veya herkese evet dememeliyiz. İstediğimiz her şeyi yapmalı ve hak ettiğimize inandığımız bir hayat kurmalıyız.