Ruhun Geçmiş Bir Hayattan Yeniden Doğduğunu gösteren 6 Garip İşaret

Hiç bir yabancının gözlerine baktığınızda anında bir bağlantı hissettiniz mi? Neden klostrofobik olduğunuzu ya da yükseklik korkunuzun olduğunu hiç merak ettiniz mi?

Cevap geçmiş bir yaşamdan kaynaklanıyor olabilir. Aslında, çoğu kişisel özelliklerimizin, deneyimlerimizin ve hatta becerilerimizin dünya üzerinde yaşayan başka bir yaşamla yakından ilişkili olduğuna inanılıyor. Ama ruhunun geçmiş bir yaşamdan yeniden doğduğundan emin olduğunu nereden bilebilirsiniz? Bu altı işaret muhtemelen sahip olduğunuzu kanıtlayabilir.

Reenkarnasyonun arkasındaki dersler

Reenkarnasyon, öldüğünüz zaman ruhunuzun yeni bir bedene taşındığı inancıdır. Bazıları bunun mutlak bir gerçek olduğuna inanıyor, bazıları ise şüpheci. Ancak, psikoterapist Dr. Brian L. Weiss‘a göre;

Weiss, “Herkesin reenkarne olduğunu düşünüyorum çünkü öğrenecek çok şeyimiz var, aşk, şefkat, sadakat, şiddetsizlik, iç huzuru, sabır vb. Hakkındaki dersler.” “Hepsini tek bir hayatta öğrenmek zor olurdu. Ayrıca, bazı insanlar diğerlerine yardım etmek için gönüllü olarak geri dönerler.

Reenkarnasyonun niçin gerçekleştiğine dair teoriler vardır, ancak hiç kimse kesin olarak bilmiyor. Bu, burada reenkarnelenmiş olabileceğiniz bazı işaretler.

1.Dejavu

Weiss, bir geçmiş yaşamın en yaygın belirtilerinden birinin deja vu olduğunu öne sürüyor. Déjà vu, daha önce bir kişiyle tanışmış veya daha önce bir yeri ziyaret etmiş olduğunuz hissidir. Bu duygu, belirli bir kişiyle veya belirli bir yerde geçmiş yaşam deneyimlerinin bir işareti olabilir. Ek olarak, bazı kokular, tatlar ve sesler son derece tanıdık gelebilir, başka bir yerde ve zamanda geri dönüşlere neden olabilir.

2.Rüyalarınız Çok Canlı, Sanki Orada Gibisiniz

Rüyalarınızı yıllarca sizinle birlikte kalacak kadar detaylı ve canlı gördünüz mü? Belli yerleri, insanları ve zamanları hayal etmek, geçmiş yaşamınızın hafızanızda derinlere gizlenmiş bir ifadesi olabilir. Genellikle rüyalar sadece fantezilerden daha fazlasıdır; aslında geçmiş yaşamdan bir hafıza parçası olabilirler. Tekrarlayan rüyalar veya ortak temalara sahip rüyalar da ruhunuzun yeniden doğmuş olduğunu gösterebilir.

3.Ruh Eşinizle Tanıştınız

Parmağınızı üzerine koyamazsınız, ancak bu kişi hakkında bir şeyler inanılmaz derecede güçlü ve hayat değiştiriyor. Geçmiş bir yaşamda ilişki içinde olduğunuz birisiyle tanıştığınızda birbirinizi anlar ve ayrı olduğunuzda bile derin bir bağlantı hissedersiniz. Ruh eşinizle bu yaşamda buluşmak, genel olarak bitmemiş bir işiniz, öğreneceğiniz bir ders ya da onlarla burada tamamlanması gereken önemli bir göreviniz anlamına gelir. Ancak ruh bağlantısı mutlaka bir kişi ile sınırlı değildir. Ruh grupları denilen, bir grup ruhla yaşamları boyunca dolaşmak yaygındır. Yaşamınızdaki en içteki insan topluluğu, yaşam derslerini öğretmeye yardımcı olmak için bir araya gelir.

4.Bazı Hatıralarınızı Şu Anda Yaşıyormuşsunuz Gibi Hissediyorsunuz

Margot, çocukluğundan beri Los Angeles’taki Coles adlı bir restoranda yemek hatıralarına sahipti. Ne sipariş ettiğini, nasıl tadında olduğunu ve kiminle yemek yediğini bile hatırlıyor. Sorun şu ki, Margot New York’ta yaşıyor ve hiç Coles’te bulunmadı. Aslında, hiç Los Angeles’a gitmedi. Yine de, tecrübeyi dün olmuş gibi açıklıyor.

Tanıdık geliyor mu? Bir şekilde bu hayata dayanamayacak hatıralar barındırıyor musunuz?

Zamanında bir anı hatırlarsanız, canlı ayrıntılarla ve o anıya nasıl sahip olabileceğinize dair bir açıklama yapamazsanız bu geçmiş yaşamdan bir anı olabilir.

5.Ani Görüşleriniz Var.

Brian Weiss, bireylerin regresyon tedavisi ile geçmiş yaşamları keşfetmelerine yardımcı olur. İlk elden deneyime göre size söyleyebilirim ki, reenkarnasyonu keşfetmenize yardımcı olacak büyüleyici bir süreç. Derin meditasyon sürecinde, ani görüşlere sahip olabilirsiniz. Ancak bunları fanteziler olarak görmezden gelmeyin – size geçmiş yaşamla ilgili ipuçları verebilirler. Vizyonlarınız, bilmediğiniz bir yerde olmayı içerebilir.

Bir vizyon sahibi olmak için mutlaka bir regresyon terapisine ihtiyacınız yoktur. Belki de bilinçli bir durumda başka bir zaman veya yerin vizyonunu gördünüz. Bu hızlı belirti, geçmiş bir yaşamdan reenkarne olduğunuzun bir göstergesi olabilir.

6.Diğer İnsanların Duygularını Hissediyorsunuz

Empatlar, duyarlılıkları nedeniyle diğer insanların duygularını ve fiziksel semptomlarını hissedebilirler. Bu, kalabalık bölgelerin baskıcı ve kafa karıştırıcı hissetmesine neden olabilir, çünkü bir empatın kendi duyguları ile diğerlerinin duygularını ayırt etmekte zorlanması gerekir.

İnsan ve hatta hayvan duygularına aşırı derecede bağlıysanız ve tüm canlılarla duygusal bağlantılar kurma yeteneğiniz varsa, o zaman sadece bir empat olabilirsiniz. Ve bir empat olmak ruhunuzun tekrar tekrar canlandığının, geçmiş yaşamların her biriyle daha hassas hale geldiğinin bir işareti olabilir.

Hepimiz Reenkarne Mi Olduk?

Reenkarnasyon genel olarak dini bir kavram olsa da, tüm canlıların yaşadığı gerçek bir fenomen olduğuna inanan bazı güvenilir uzmanlar da var. 2007 yılında ölümüne kadar, Virginia Üniversitesi Tıp Fakültesi eski psikiyatri profesörü olan Dr. Ian Stevenson, kariyerinin çoğunu reenkarnasyon kanıtı bulmaya adadı. Stevenson, bilimsel toplulukla paylaştığı 3.000’in üzerinde reenkarnasyon örneği bulduğunu iddia etti.

Your Page Title

Dolayısıyla, yukarıdaki deneyimlerden hiç birini yaşamamış olsanız bile, endişelenmeyin, bilmeden bile reenkarne edilmiş olmanız mümkün!