Geçmiş Hayatımızdaki Ruh Eşimizi Keşfetmek

Bu korkutucu belirsizlik dünyasında, geçmiş yaşamımızdaki ruhlar aracılığıyla sevgi, hayatımızın yıpranmış tekerleklerini ileriye dönük olarak yağlayan şeydir.

Sevginin kendisi fikri o kadar güçlüdür ki bazıları somurtkan bağlarının ötesinde olduğuna inanmaktadır. Bazılarının o kadar derin bir sevgiyi paylaştığı zamanın geçen zamana meydan okuduğuna ve onu paylaşanların ruhlarına gömülü bir sevgi olan bedenin ölümünü görmezden geldiğine inanılır.

Geçmiş Yaşamınızdaki Ruh Eşiniz Kimdi?

Adından da anlaşılacağı gibi, geçmiş yaşam ruhu, önceki enkarnasyonu başka birinin önceki enkarnasyonuna aşık olan bir kişidir. Geçmişte yaşamında derin bir sevgiyi paylaşan iki kişinin inandığı zamandır. Kalp çakraları açılır ve önceki yaşamlarından aşk sahnelerini hatırlamaya başlarlar.

Bir deja vu duygusu hissedecekler ve kısa bir an için, diğerlerinden daha değerli olan birinin enerjisini algıladıkları için, ruhun en derin bölümünde büyük bir enerji patlar.

İki insanın bu dünyasal alanda buluşması için, bu varoluş düzeyine bir Karmik bağı paylaşmaları gerektiğine inanılmaktadır. Toplantının kendisi asla zorlanamaz ve iki ruh, kader sevgilerini anlamadan yıllarca birbirlerinin etrafında olabilir.

Ruhlarını birbirine açıklamanın zamanının doğru olup olmadığına karar verecek olan Evrenin kendisidir. Her zaman birbirlerini bulacaklar ve romantik bir şekilde bir arada bulunmasalar bile, birbirlerini dışarıda aramaya devam edecekler.

Ruh Eşinizi Nasıl Bulabilirsiniz

Kısa cevap, denemek için bir yolun olmadığıdır; bu olması gereken bir şeydir. Kendinizi ruh eşinizi bulmaya zorlayamazsınız, sadece doğal yolda gitmesine izin vermelisiniz.

Görünmez kaderin eli, kim olduklarına bakmaksızın sizi sevdiklerinize doğru itecek ve onların size getirdiği neşeyi ve kalbinizde onların gerçek ruhunuz olduğu sıcak hissini bileceksiniz.

Ruh Eşini Bulduğunuzu Nasıl Anlarsınız?

Nasıl olduğunu bilemeyeceksin, ama hissedeceksiniz. Aklınızın içinde, geçmiş dönemlerden kalma eski hatıralar tekrarlanacak ve ruhunuz kaderin eli gibi yolunuzu bir araya getirdiğinde iç içe geçecektir.

Bir zamanların ne olduğunu hatırlamanın tam zamanı geldiğinde, hatırlayacaksınız. Aranan geçmiş yaşam ruhlarının doğası değildir; daha ziyade yolda yürürken hoş bir sürpriz olacak.

Your Page Title

Aşk pek çok biçimde gelir, hiçbiri asla birbirinin aynısı değildir, ama hepsi sizi açıklamaya meydan okuyan bir mutluluk duygusu hissettirir. Endişelenmeyin, aşk sizi bulacak, yıllar hatta yaşamlar alabilir, ama sonunda ruhlarınız birbirini bulacaktır.