Kaderinizi Değiştirebilecek Güçlü Kelimeler

Bir kelimenin bir insan üzerindeki etkisi muazzamdır! Psikologlar uzun zamandır olumlu sözlerin ve ifadelerin bir kişinin zihinsel durumunu olumlu yönde etkilediğini kanıtlamışlardır! Bu kelimeler mümkün olduğunca sık telaffuz edilmelidir!

Yaşam sevincini bulmak, problemlerden kurtulmak ve başarılı olmak için çok çaba harcamanıza gerek yok. Önemli olan kendinize inanmak ve kendinize olumlu bir tutum vermektir. Bunu kelimelerin gücünü kullanarak yapabilirsiniz.

Psikologlar, söylediklerimizin benlik ve şans duygusuyla olan bağlantısını doğruladılar.

Mesele şu ki, sıkça telaffuz ettiğimiz kelimelerin bilinçaltına konması ve genel olarak davranışlarımızı ve yaşamımızı etkileyen bedenin özel bir reaksiyona neden olmasıdır. Bu nedenle, eğer problemler sizi rahatsız ediyorsa, en sık hangi kelimeleri söylediğinizi düşünmenin zamanı gelmiştir.

İşte sorunlardan kurtulmak ve iyi şanslar çekmek için yardımcı olacak kelimelerin bir listesi;

İyi Şans

Şans ismiyle çağrılmayı sever. Ancak bu kelimeyi güvenle ve sadece olumlu bir tutumla kullanmanız gerekir. “Şans bana gülümsedi” değil. Bunun yerine, “Bugün şansın bana gülümseyeceğine inanıyorum” deyin.

Mutluluk

Mutluluk, bunun için uğraştığınız şeydir. Her gün kendinize bu hedefi hatırlatın ve geleceğe güvenle bakın: “Mutluluğumu kesinlikle başaracağım.” Bu kelimeyi tekrarlayarak hedefinize yaklaşacaksınız ve bir süre sonra gerçekten mutlu bir insan olduğunuzu hissedeceksiniz.

Aşk

Kendinizi ve etrafınızdaki dünyayı sevme yeteneği, bir şans garantisidir. Sevdiklerinize duygularınızı hatırlatın ve dünyaya olan sevginizi itiraf etmekten çekinmeyin.

Deyin ki: “Bu dünyayı güzelliği ve benden önce açtığı fırsatlar için seviyorum.” Ve dünya bunun karşılığında size cevap vermeye hazır olacaktır.

Refah

Kelime iki bölümden oluşur ve eğer onları yeniden düzenlerseniz, «iyi olsun»kombinasyonunu göreceksiniz. Bu kelimeyi sık sık kullanırsanız ve özellikle de diğer insanlara karşı da kullanırsanız gerçekten hayattan iyi şeyler almaya başlayacak ve kendinize iyi şansı çekeceksiniz.

Teşekkürler

Başarılarınız için teşekkür edin. Tam olarak «teşekkür ederim» kelimesini söyleyerek başarılı koşullar, iyi şans ve bolluğu hayatınıza çekebilirsiniz.

Başarı

Tüm girişimlerinizi başarılı kılmak için bu kelimeyi daha sık söyleyin. Bu şekilde kendinizi iyi şans için programlayın ve istediğinizi elde edin.

Güven

Güven, başarılı insanların temel duygularından biridir. Kendinize inanıyorsanız, şans size bir iyilik yapacak. Bu kelimenin sık sık tekrarlanması, ilk başta şüpheleriniz olsa bile, kendinizi yeteneklerinizden emin hissetmenize, kendinizi kendi inancınıza ikna etmenize yardımcı olacaktır.

Sağlık

İyi şansın anahtarı fiziksel ve zihinsel sağlıktır. Olumsuz sözler, hastalıkların tartışılması ve refah ile ilgili sürekli şikayetler sadece problemleri değil, aynı zamanda bedenin durumunu da kötüleştirir. Ancak pozitif kombinasyonlardaki “sağlık” sözcüğü, her zaman kendinizi iyi hissetmenizi sağlar.

Your Page Title

Umut

Umut, bir kişinin gücünü toplamasını ve en zor durumlarda bile devam etmesini sağlar. “En iyisini umut ediyorum” deyin. Böylece şans sizi kesinlikle duyacak.