İkiz Alevinizle Tanıştığınızda Karşılaşacağınız 10 İşaret

İkiz Alev Nedir?

İkiz alev, ikiz ruhtur. İkizler aynı ruhu paylaşan iki bedendir. Onlar birbirlerinin ayna görüntüsüdür ve birbirlerinin isteklerini, korkularını ve ihtiyaçlarını yansıtır.

İkiz alevinle tanışmanız için bir olasılık var, ancak küresel manevi uyanış bir şekilde ikiz alevin buluşma sürecini hızlandırdı ve şimdi daha çok ve daha fazla ikiz aynı anda dünyada enkarne oluyor.

İkiz Alevinizi Tanımanıza Yardımcı Olabilecek 10 İşaret;

1.Garip Bir Duygu Hissi:

İlk karşılaşmanızda bile, bir şekilde bağlı hissedersiniz. Garip bir tanıma duygusu var. Deja vu gibi görünüyor. Ama bir şekilde o kişiyi tanıdığınızı biliyorsunuz.

2.Onların Önemini Biliyorsunuz:

Başından beri, hayatınızda önemli bir rol oynayacaklarını biliyorsunuz.

3.Yoğun Bağlantı:

İkinizle tanıştığınızda, kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz olağanüstü bir bağlantınız var. İkiniz de birbirinizi tanımıyorsunuz, ancak varlıklarında bilinmeyen bir sakinlik var.

4.Reddedilme Korkusu Yok:

Siz tamamen ikizinizin önünde kendiniz olabilirsiniz. Aynı şeyi yaptıklarını da hissedebilirsiniz. Etrafta örtü yok. İkiniz de, gerçekte kim olduğunuzu paylaşmakta rahatsınız.

5.Yükseklik Hissi:

Etrafınızdaki ikizinizle kendinizi yüksekte hissedersiniz. Açıklayamayacak kadar iyi hissediyorsunuz. İkizinizin yanınızda kalmasını istiyorsunuz. Yanlarından ayrılmak, mutsuz hissetmenize neden olur. Onlarla birlikte, mutluluğun göklerinde uçuyormuş gibi hissedersiniz.

6.Bilinmeyen Bir Manyetizma:

Onlardan kaçınmaya ne kadar çalışarsanız çalışın bu olmaz. Er ya da geç ikiniz de aynı yolu aynı anda geçersiniz. Size büyülü gelebilir, ama ruhunuz bunun istiyor. İkinizi birlikte çeken görünmez bir mıknatıs var.

7.Zaman Akıp Gidiyor:

Siz ikiniz birlikteyken, birbirinizi keşfetmek için zaman istiyorsunuz, ancak zaman birlikteyken çok çabuk geçiyor. Saatler dakikalar gibi görünür ve dakikalar saniyeler içinde geçer.

8.Birbirinizi Olduğunuz Gibi Kabul Edersiniz.

İkiziniz birlikteyken başka biri gibi davranmanıza gerek yok. Birbirinizi olduğunuz gibi kabul edersiniz. Kimse mükemmelliği aramaz sizin için en önemli olan şey birbirinizin varlığıdır.

9.Empati:

İkinizinizle aranızda empatik bir ilişki var. Birbirinizin duygularını kolayca hissedebilirsiniz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

10.Manevi Büyüme Hissi:

İkiz alevinizle karşılaştığınızda, otomatik olarak maneviyata yönelirsiniz. Maneviyat hakkında daha fazla bilgi edinmek istersiniz.