İkiz Alevler Birbirlerinin Acılarını Hissedebilir Mi?

İkiz alev ilişkisi, bu gezegendeki en yoğun ilişkidir. Her birimizin aynı ikiz ruhundan kaynaklanan ve Dünya’da ayna ruhu olarak var olan bir ikiz alevi var.

İkiz alevimizin amacı, nihai hedefimize birlikte ulaşana kadar birçok yaşam boyunca manevi yolculuğumuzu tamamlamamıza yardımcı olmaktır. İkiz alev yükselişi ve kaynakla yeniden bir araya gelme.

Bu amaç son derece güçlü bir manevi bağlantı gerektirir.

Ve bu bağlantı ile telepatik olarak ikiz alevimizle iletişim kurabiliriz – çoğu zaman hiç bir anlam ifade etmeden.

Ancak ikiz alevler, bu manevi bağlantı yoluyla birbirlerinin acısını hissedebiliyor mu?

Paylaştığımız bağlantıya genellikle gümüş kordon denir, çünkü ruhsal düzlemde böyle görünür. Kalp çakramızdan ve manevi düzlemden uzanan gümüş bir enerji ışını olarak, diğer ucunda ikiz alevimizin kalp çakrası ile bağlantı kurar.

Bu bağlantı her iki ikiz alevden de her türlü enerjiyi taşır ve bu enerjileri paylaşmayı sağlar.

Dolayısıyla, yoğun bir duygu hissettiğimizde, bu güçlü duyguya ait benzersiz titreşim frekansları, katılımımız olmadan bağlantıya gönderilir.

Bu daha sonra diğer kişinin içinde, genellikle beklenmedik ve yabancı duygu olarak kendini gösterir.

Acı

Birisinin vücudunda daha sonra ikiz alevlerinin gerçekte ne hissettiği ile eşleşmekte olduğunu gördüğü acı duyduğunu bildiren birçok durum vardır.

Bir kadına ait bir raporda, kadın bir sabah uyandığında bacağında şiddetli bir ağrı yaşadığını ve bunun neden kaynaklandığını açıklanamadığını iddia ediyor. Doktor kadına bacağındaki ağrının görünürde hiçbir şey olmadığını söylüyor.

Birkaç gün sonra kadın, telefonda ikiz aleviyle konuşuyor ve birkaç gün önce ikiz alevi ona bacağını kırdığını söylüyor – tam da kadının bacağındaki ağrıyı yaşadığı zaman.

Kadına olan, ikiz alevinin hissettiği şiddetli acının, ruhsal bağları boyunca ilerlediği ve güne çok kötü bir başlangıç ​​yapmasına neden olan şeydi.

Duygusal Acı

Hepsi iyi ve güzel, ama neden birbirimizin yaralarını hissetmemiz gerekiyor?

Az önce bahsettiğimiz fiziksel acı aslında telepati, ruhsal bağlantının farklı amacının bir yan etkisi – birlikte acıyı paylaşmak.

İkiz alevimizin fiziksel yaralanmalarının acısını hissetmek sınırlı olsa da, duygusal acılarını hissetmek inanılmaz derecede yararlıdır.

İkiz alevler arasındaki empatiyi beslemeye, kişisel bağlantılarını güçlendirmeye yardımcı olur.

Ve kişisel bağlantının bu şekilde güçlenmesi, her zaman manevi bağlantının güçlendirilmesini sağlar.

Your Page Title

Bu, manevi hedeflerimize ulaşmamıza ve yolculuğumuz boyunca ilerlememize yardımcı olacaktır.