Ay Taşı – Bu Gizemli Kristalin Nasıl Kullanıldığını Öğrenin

Aytaşı, esas olarak Hindistan ve Avustralya’da bulunan nadir güzellikteki bir kristaldir, Dünya’nın doğal uydusuyla ve insan doğasındaki sezgiyle güçlü bir bağlantıya sahiptir.


AY TAŞI: BİR KADIN GÜCÜ TAŞI

Aytaşı, hem bir “güç taşı” hem de “kadınsı güç taşı” olarak kabul edilir. Kadınsı gücün temelidir çünkü kadınlarla yakından ilişkilidir, onlara fiziksel ve ruhsal faydalar sağlar.

Ay taşının faydaları eski medeniyetlerin zamanından beri kabul görmüştür ve bundan yararlanabilirsiniz.


AYTAŞI: ZİHNİNİZE VE BEDENİNİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİR?

Gümüş ve mavi yansımalarıyla (ay gibi) ay taşının insanlara, huzur, uyum ve sevgi getirdiğine inanılıyor.

İhtiyaçlarımıza göre duyguları ısıtmaya ve abartılı tepkileri yatıştırmaya yardımcı olur. Aynı zamanda bize anlamamız için sezgi verebilir. Bize olan her şey, bizi evrime götüren sürekli dönüşüm döngüsünün bir parçasıdır.

Ayrıca aytaşı dişil ve eril enerjileri dengeler. Agresif dişiliği olan kadınlar veya maço eğilimleri olan erkekler için bir panzehir görevi görür.

Duyarlılığı ve sezgiyi ortaya çıkarır, zihinsel yetenekleri geliştirir. Ruhsal konulara açıklığı teşvik eder ve insanların bilinçaltı doğaları ile bağlantı kurmalarına yardımcı olan psişik yetenekleri geliştirir.

Doğurganlığı artırarak gebe kalmayı, hamilelik, sakinleştirici doğum ve emzirme sütü üretimini teşvik eder.

Ancak, kadınların duygularını yaydığı ve yoğunlaştırdığı için adet döneminde (özellikle dolunaya denk geliyorsa) bu taşla temastan kaçınması gerekir.

Metabolizmayı hızlandırmanın yanı sıra sindirim ve üreme sistemlerine fayda sağlar (daha hızlı kilo kaybına neden olur)


NASIL KULLANILIR?

Meditasyonda bu taş herhangi bir çakrada kullanılabilir.

Enerjinizi canlandırmak için kolye veya yüzük gibi bir aksesuar olarak kullanabilirsiniz.

Your Page Title

İyi bir gece uykusu ve doğurganlığı teşvik etmek için yatmadan önce Aytaşını yastığınızın altına yerleştirmenizi öneririm. Bu uygulama aynı zamanda duyarlılığınızın ve sezginizin gelişmesine katkıda bulunur.