Ev İçin Sihirli Tılsımlar: Nereye Asılır Ve Nasıl Yapılır

Herkesin evi için tılsımlara ihtiyacı vardır, çünkü ev her birimiz için özel bir yerdir. Orada bizi huzur ve sükunet bekliyor, enerjimiz orada yenileniyor.

Aile sorunlarıyla başa çıkmanın en iyi yolunun evi temiz tutmak olduğunu unutma. Feng shui kurallarına göre temizlemeye çalış ve enerji çalan şeylerden kurtul. Bu, engellerin ve sorunların çoğunu aşmak için zaten yeterli olacaktır.

Defne Yaprağından Tılsım

Defne yaprağından yapılan bir tılsım çok basittir. Defne yaprağını kurutman veya önceden kurutulmuş yapraklar satın alınman gerekir. Eline yedi adet defne yaprağı parçası al ve şöyle söyle: “Şans için, koruma için, aşk için ve başarı için, hayatta hiçbir engel olmaması için.”

Bir iğne ve iplik al ve yaprakları birleştir. Ardından, evinin ön kapısının hemen üstüne bu tılsımı as ve böylece her yaprak diğerlerinden eşit mesafede olsun. Böyle bir tılsımın herhangi bir kötülüğü mükemmel bir şekilde uzaklaştırdığına, eve mutluluk ve sıcaklık getirdiğine inanılıyor.

Düşkapanı

Bir düş kapanını kendi kendine yapmak zor değil, ama biraz zaman alacaktır. Ana şey, bir rüya yakalayıcısının sevgiyle yapılması gerektiğini hatırlamaktır.

Hazır olduktan sonra evde ona uygun bir yer seç. Yatak odasında başının üzerine asman daha iyi olacaktır. Onu yatağının üzerine sabitle, böylece rüyalarını korur ve kötü ruhları korkutur. Ayrıca pencere kenarına, odanın ortasına veya herhangi bir duvara asabilirsin. Periyodik temizliğine katkıda bulundukları için doğrudan güneş ışığının düş kapanının üzerine düşmesi gerekir.

Bitki Sepeti Veya Çantası

İlk olarak, sihirli koruyucu bitkileri topla ve kurut. Çünkü tılsım için ihtiyacın olacak:

  • Isırgan otu;
  • Sarı Kantaron;
  • Adaçayı;
  • Karanfil;
  • Nane;
  • Papatya.

Bundan sonra kendin örmen ya da pamuklu veya yün bir çanta alman gerekiyor. Onun içine bu bitkileri koyup, ön kapıya asmalısın. Yanınada koyabilirsin, ama kimse ona dokunmamalı. Böylece hastalıklara, kavgalara ve kaba insanlara karşı en güçlü tılsıma sahip olacaksın.

Sarımsaklı Tılsım

Sarımsak ve karanfil, evin enerjisini güçlendirmeye yardımcı olacak, ayrıca kötü ruhlardan, düşmanlardan,kötü niyetli kişilerden, kötülükten ve kızgınlıktan koruma sağlayacaktır.

Sarımsaklı tılsım yapmak için, doğal malzemeden yapılmış bir torbaya birkaç karanfil koyabilirsin. Kullanacağın torba pamuk veya yün olmalı. Oraya bir tutam tuz eklemek çok önemlidir. İkinci seçenek, defne yapraklarında olduğu gibi onları birbirine bağlamaktır. Böylece ön kapının önüne böyle bir tılsımı asabilirsin.

Your Page Title

Canın bir şey yapmak istemiyorsa, her zaman koruyucu özelliği olan basit ev eşyalarının yardımını kullanabilirsin.