Bu Harika Psişik Enerji Egzersizi İle Çakralarını Etkinleştirme

Egzersiz yapmak çok fiziksel bir şeydir ve birçok insan bunun enerjiyle ilgili herhangi bir şeyden uzak olduğunu düşünebilir.

Bununla birlikte, fiziksel egzersiz yapıldığında bazı enerji merkezlerinin gerçekten iyi aktive edildiğini öğrendim. Bu öne çıkan enerji merkezlerinden biri de Temel Çakrandır.

Bu bana aurik enerjini, egzersiz sırasındaki fiziksel performansını artıracak şekilde kolayca kullanabileceğin fikrini verdi.

Çakralar ve Egzersizle Bağlantıları

Çakralarımız enerji merkezlerimizdir. Bunlar, fiziksel bedenin boyunca enerjiyi emme ve dağıtma işleviyle, aurana gömülü olan enerji çıkışlarıdır.

Bu enerji, Taç Çakradan Temel Çakraya uzanan uzun bir enerji tüpü olan Başlangıç ​​Meridyeni’nden geçer. Başlangıç ​​Meridyeni ne kadar net olursa, enerji o kadar özgürce akar.

Çakraların çok fazla enerji emebiliyorsa, bu enerji artışını fiziksel bedenini önemli ölçüde iyileştirmek için kullanabileceğin anlamına gelir. Bu nedenle, vücudundaki enerji akışını iyileştirmek için ısınmaya başlamadan önce nefesini düzenlemek iyi bir fikirdir. Bunu yaptıktan sonra, Temel Çakrana odaklanmanın zamanı geldi.

Temel Çakra ve Köklenmen

Fiziksel efor söz konusu olduğunda Temel veya Kök Çakra çok önemlidir. Dünya ile aura bağlantından sorumlu olan çakra olduğundan, egzersizine başlamadan önce Temel Çakranın temiz ve iyi durumda olduğundan emin olman senin için iyi bir fikirdir. Bu yapıldıktan sonra, kök çakranı açmak hiç sorun olmaz.

Egzersiz Yaparken Çakralarını Nasıl Kullanırsın?

Temel Çakranı aktive etmek ve düzenlemek oldukça basittir. Tek yapman gereken bacaklarını ayrı tutmak. Bu, çakraya dönmesi ve zeminle iyi bir bağlantı kurması için yeterli alan sağlar. Buna Kök Çakrayı topraklamak denir.

Your Page Title

Topraklama kurulduktan sonra, Taç ve Temel Çakran arasında enerjinin pürüzsüzce akmasına izin vermeye odaklanabilirsin. Bu, vücudunda akan enerji akışını optimize eder, sana dayanıklılıkta ve gerçekten iyi yapılırsa güçte bir artış sağlar.