İlahi Rehberliğin Size Ulaşmasına Nasıl İzin Verilir

İlahi bilgelik, ruhsal kaynaktan sağlığınızın ve başarınızın bir yaşamını yaşamanıza izin veren rehberliktir.

Bu ilahi müdahale, hayatın monotonluğunu takip ederken, kendi hayatımız üzerinde bir kontrol oluşturmaya çalışırken, ona inanmayı reddeden bir dünyada mantıklı davranırken, mutlu olmamızın sebebidir.

İnsanlar genellikle ilahi bilgelik kavramına inanmazlar, hayal gücüne çok fazla inanan bir dünyada hayali ve kullanışlı olmadığını düşünürler. Fakat bu dünyanın göründüğü gibi olmadığı anlaşılmalıdır.

Bu, hayatımıza nüfuz eden ve bizi toplumun düşünce tarzına köle yapan bir yanılsamadır. Öte yandan bu kutsal rehberlik, yaşamın ebedi gerçeğini öne çıkaracak bir yoldur. Ancak, bunu elde etmek için, ilk önce kendimizin de bu gerçekliğin farkına varmamız gerekiyor.

Onun rehberliğinde zihnimizi açık tutarsak. Bu, dünyayı gerçekte olduğu gibi görebilmemiz mümkün olacaktır.

Bunun işe yaraması için kişinin gerçekten kendine inanması gerekiyor. Bu, yalnızca aşamalı olarak gerçekliğe inanarak yapılabilir, ilahi rehberlik işe yarayan gerçek bir şeydir.

Bu, yavaş ve kasvetli dünyada yeni bir güneş ışığının parlamasını getiriyor. Açıklanamayacağı için, ilahi rehberlik, başka herhangi bir deneyimden farklı hissedilir.

Your Page Title

Gerçeğin her zaman açıklanamaz olduğunu ve ilahi rehberliğin tek gerçek olduğunun farkına varmanız gerekiyor.