Kendi Titreşiminizi Test Etmek İçin Evrenden Gelen Bu 4 İşareti Kullanın

Titreşim, ruhsal durumumuzu belirlemede en önemli faktörlerden biridir. Çoğumuz titreşimin ne olduğunu anlıyoruz, ancak nasıl çalıştığını ve bunun hakkında daha fazla bilgi sahibi olmayı başaramıyoruz.

 

Titreşimin nerede olduğunu biliyor musunuz? Hayatınızda istediğiniz şeylere katılıyor musunuz yoksa istemediğiniz şeyleri çekiyor musunuz?

İşte titreşiminizi test etmenin 4 yolu;

1. Hızlı Bir Gerçeklik Kontrolü Yapın

Çevrenize net bir şekilde bakın. Etrafınızdaki dünya güzel mi yoksa korkunç mu? Çevrenizdeki gerçeklikten siz sorumlusunuz. Bu yüzden, etrafınızdakiler iyi olursa, titreşiminiz yüksek demektir. Eğer kötü bir noktadaysanız, titreşim enerjinizin azaldığı anlamına gelir.

2. Yinelenen Sayılara Dikkat Edin

Eğer 1111, 2222, 3333 veya 1234 gibi sayıları görüyorsanız, bu yüksek titreşimde olduğunuzu gösterir. Azalan bir sayı modeli, enerjinizin düşük olduğunu gösterir.

3. Duygularınızı İzleyin

Eğer mutlu, neşeli, enerjik hissediyorsanız, o zaman titreşim enerjinizin yüksek olduğu anlamına gelebilir. Öfke, üzüntü gibi duygularla karşılaşırsanız, o zaman enerjiniz düşüktür.

4. Vücudunuzu İzleyin

Vücudunuzda enerjiyi hissediyor musunuz? Herhangi bir meydan okuma için hazır mısınız? Eğer evet ise, o zaman titreşim enerjiniz yüksek demektir. Fakat hasta veya yaralıysanız ya da acı çekiyorsanız, enerjiniz düşük olabilir.

Your Page Title

Bu 4 işaret, hangi yöne gittiğinizi size söyleyebilir. Yüksek bir titreşim, iyi şeylerin sizin iiçin yolda olduğu anlamına gelirken, düşük titreşimde olmak, çevrenizdeki şeyleri değiştirmek için evrenin bir işaretidir.