Yeni Yıla Girmeden Önce Bunları Mutlaka Yapmalısınız

Yeni Yıl, birçok ilginç şeyin gerçekleştiği büyülü bir zamandır. Yeni yıla girmeden bazı önemli şeyleri yapmanız gerekiyor.

Bir yılın değişiminin arifesinde, diğerlerinin Yeni Yıla uygun şekilde karşılanması için birkaç önemli uygulama yapmanız gerekmektedir. Bir şeyleri planlamak için ay takvimini takip edin. Yılbaşı gecesinde evinize bolluk ve refahı getirmek için bunları mutlaka yapmalısınız.

TEMİZLİK YAPMAK

Yeni yıl öncesi evinizi hazırlanmanız gerekir. Genel temizlik enerjinin doğru yapılmasına yardımcı olacaktır. Feng shui kurallarına göre, oturma odasından temizlemeye başlanmalı, sonra tuvaletle ve banyoyla devam edilmeli, daha sonra sırasıyla yatak odası,mutfak ve koridoru temizlemelisiniz.

Temizlemenin çok fazla uzun sürmemesi daha iyi olacaktır. Birkaç saat içinde tamamlamak en iyisidir. Aynı zamanda ailenizle birlikte hareket edin. Bütün aile temizlik ve düzen üzerinde çalışırken, sonuç çok daha hızlı gerçekleşir.

Yılbaşı gecesi öncesi en az haftada bir genel temizlik önerilir. Mobilyaları yeniden düzenlemek, Pozitif enerjinin daha iyi dolaşımını sağlamak için faydalı olacaktır. Ayrıca gereksiz tüm çöpleri atmanız gerekiyor. Dağınıklık, eve çok fazla negatif enerji çekiyor. Biyoenerji uzmanları, eski ve işe yaramaz şeylerin olumsuz etkilerinin olduğunu söylerler. Dağınıklık hastalık ve başarısızlığı çekiyor.

ÖNCEDEN BİR KIYAFET SEÇİN

Yeni yıla hangi hayvanı koruyacağınıza bağlı olarak, elbisenin rengini ve tarzını seçmeniz gerekir. Stil, hayvanı tanımlar ve renk elementi belirler.

Evi düzgün bir şekilde dekore edin Feng shui kurallarına göre, ağaç pencereye ve tercihen soluna daha yakın olmalıdır. Süslemelerin rengi pozitif renkler olmalıdır. Evinizde aydınlık ışıl ışıl bir hava yaratmalıdır. Kapının önüne kırmızı bir kurdele asmayı unutmayınız (ya da yenisiyle değiştiriniz). Evden içeri ve dışarı girmeden önce, kötü ruhları ve negatif enerjiyi atmak için kurdele kırmızı bir renk olmalı.

Ayrıca geçici olarak koridorda para ağacını da koyabilirsiniz. Zaten sahipseniz, muhtemelen her zamanki yerleştirme yerinin bir oturma odası ya da bir çalışma olduğunu biliyorsunuzdur. Ancak, Yeni Yıl’a daha yakın bir zamanda, ön kapıya daha yakın bir yere taşıyabilirsiniz, böylece önümüzdeki yıl daha fazla para çekeceksinizdir.

Noel ağacına paralar asmak ya da yan yana koymayı tavsiye ederiz. Böylece evinize finansal şans getirebilirsiniz. Noel ağacını süslerken, doğal meyveleri kullanabilirsiniz. Bu odanın enerjisinin dolaşımını sağlar yalnız odada kaktüs varda onları odadan çıkarmanız gerekir.

Your Page Title

SEVDİKLERİNİZLE BARIŞIN

Eğer aileden bir arkadaş, akraba ya da başka biriyle yakın zamanda bir küslük yaşadıysanız, yeni yıl öncesinde bunları çözmeniz herhangi bir çatışmayı ortadan kaldırmanız gerekir, aksi takdirde önümüzdeki yıl daha fazla sorun ortaya çıkacaktır. Küslükleri bitirirseniz önümüzdeki yıl daha mutlu ve huzurlu bir zaman geçirebilirsiniz. Eğer yapmazsanız, o zaman seneyi kavgalar ve tartışmalarla geçirebilir ve bunun sonucunda ilişkilerinizi bozabilirsiniz.